Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon-nagyon szeretnék egy...

Nagyon-nagyon szeretnék egy brit cicát! Valaki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt találtam egyet:

[link]

2008. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Itt sok kis brit cica van!=)

2008. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tatabányán van egy ismerősöm, kutya-cica kozmetikus. Neki vannak Britt cicái.Nagyon szépek és sikeressek!!!!

Nevét megadom privátban!

2008. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit Tatabánya messze van nekem,zala megyei vagyok.De azt esetleg nem tudod h mennyibe kerülnek nála a cicák? légyszí írj
2008. dec. 8. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hááát ezek a cicusok elég drágák. 70-80 e. közöttiek. Persze pontosan nem tudom megmondani. de ezek a cicusok mentesek mindenféle cica bajtól, úgy mint macska aids, s egyéb fertőző (macskáról-macskára)betegségektől. Rendkívüli módon vigyáznak rájuk! Ha ez messze is van neked és valahol vennél cicust, akkor ezekre mindenképpen kérdezz rá, sőt ha már vásárolsz allatorvosal nézesd is meg. Ez eg yrendesebb tenyésztőnél teljesen természetes lépés!
2008. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!