Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más cicák is csinálják?

Más cicák is csinálják?

Figyelt kérdés
A cicám napi szinten próbál elkapni valamit a levegőben, pedig nincs ott semmi. Hatalmasakat ugrik, közben nyávog, purrog, néha meg is ijed, máskor meg mintha játszana. Elég szokatlan és rendszeres, közben mindig a mennyezetet pásztázza és felugrál, mintha próbálna valamit elérni. Mit csinál vagy mit lát ilyenkor?
2021. máj. 28. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, az enyém is csinálja, és nem tudom hova tenni a dolgot.
2021. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Vadássza a szálló port? A mieink azt szokták. Meg ezt anyárfa-vattát is, én észre sem veszem, de ők látják a pihéket.
2021. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mostanában a miénk is szokta plusz kb másfél m magasakat ugrik fel az ajtófélfába kapaszkodva. Szerintem is lehet, hogy a nyárfa szöszök a ludasok, itt is nagyon sok van belőlük és azért óhatatlanul bejut még szúnyogháló mellett is, mikor kinyitjuk az ajtót, behozzuk a ruhán, cipőn, hajunkon stb.
2021. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Az enyémeknek is vannak ilyen képzelt barátai, sokszor cserélnek és egyszer csak őket kezdi el kergetni, olyankor mindenen át 100km/h-val menekülnek, ki szoktam állni az útból ha tehetem.
2021. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem a semmit kergeti, csak max te nem látod. Amúgy persze, ez alap. Mindegyik macska ilyeneket csinál.
2021. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Az én cicáim (testvérek) ezt pont nem csinálják. Mármint nézni nézik a szerintem semmit, de nem vadásznak rá. Nekik egyéb érthetetlen szokásaik vannak. :) Attól még ez teljesen normális.
2021. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A cica többet lát a világból mint az ember.
2021. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen, néha én ijedtek meg, olyan hangokat ad ki, miközben úgy kapkodja a fejét a mennyezet lesve, mintha be lenne drogozva. A saját árnyékával is szokott kergetőzni, meg tapogatja a padlót, vadássza a semmit.

A másik a saját farkát kergeti, ha nem tudja elkapni, akkor morog a saját farkára, meg magában szokott futkorászni, közben mekeg.

2021. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Egyetértek az 5-össel, a világban több teremtmény létezik mint amit az emberi szem lát, mindig is voltak és vannak is különleges képességű látó emberek, akik nem csak a holt lelkeket, de más teremtményeket is képesek látni, a macskáknál ez sokkal gyakoribb.
2021. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Persze, imádja pl a beszűrődő fényben szállongó port, szöszöket, miegyebet vadászni. Meg ha valami tükröződő cuccal világítunk a földre, folyton nyekereg, hogy csináljuk :)
2021. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!