Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a kiscicának?

Mi baja lehet a kiscicának?

Figyelt kérdés
5 egészséges kiscicánk született április elején (tehát a cicák a kérdés időpontjában kb 2 hónaposak), az anyának sok teje volt és sok kaját is kapnak. Az elsőszülött cica mindig is kicsit hiperaktívabb, érettebb volt a többieknél, az utóbbi 1-2 napban viszont megváltozott a viselkedése. Szaladgáltak, játszottak sokat a kertben a többiekkel, ő viszont az utóbbi pár napban kimarad ebből. Folyamatosan alszik, és ha alvás után a lábára teszem, nem jár hanem csak ül egy helyben. Amikor enni adunk neki akkor sem megy oda a kajásedényhez, nekünk kell iodavinni hogy egyen valamit egyáltalán. Mit gondoltok mi baja lehet?

2021. máj. 30. 20:54
 1/8 anonim válasza:
78%
Lehet, hogy váltja a fogát.
2021. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet! Folyamatosan nyaldossa a száját. De nekem akkor is furcsa hogy teljesen kimerült. Én arra gondoltam hogy lehet férges. De akkor a többiek is azok lennének nem?
2021. máj. 30. 20:59
 3/8 anonim válasza:
51%
Ezt innen nehéz megítélni, de csak azért írtam, hogy lehet, hogy váltsa a fogát, mert az én cicám is olyankor volt olyan letört, ráadásul most, hogy cseperedik korban is pont ott van.
2021. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Allatorvosra gondolj inkabb, mert kolykoknel ez nem jatek.

Fereghajtot meg ugye a mamanak is adtatok gondolom, meg a kicsiknek is, hiszen reg kellett volna mar.

Ha nem, akkor lehet azt is kerni az allatorvostol.

Ivartalanitasra van mar idopont, ugye?

2021. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Féreghajtót már kellett volna kapni az összes cicának. Nem egyformán reagálnak a féregfertőzésre a kölykök.

Vagy adsz nekik féreghajtót--a mamának is-, vagy azt az egy cicát orvoshoz viszed.

Kölyökmacskáknál nagyon gyorsan tud romlani a helyzet, ha baj van.

2021. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz kellene vinni minél előbb. Ezek amiket leírtál betegségre utalnak.
2021. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2021. máj. 30. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volna ilyen gondod, ha felelősségteljes gazda volnál, azaz ivartalaníttatnád az állataidat és orvoshoz vinnéd, ha bajuk van.
2021. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!