Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúr cicám egyik szeme...

A kandúr cicám egyik szeme picit fel van duzzadva és alig bírja kinyitni, mi baja lehet? Gondoltam arra hogy verekedett, vagy megszúrta valamivel. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk allatorvos?
2021. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz.
2021. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kamillázás. Mielőtt valaki megírná: nem szárít, használ. Több mint 100 évig jó volt állatnak, embernek, gyereknek. És olcsó volt. Meg ma is az.
2021. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hasznald magadra 3-as, de annyival tiszteljuk mar meg a macskankat, hogyha lathatoan baja van, akkor elvisszuk orvoshoz.

Bocs, de bennem azert van annyi, hogy nem nezem tetlenul, ahogy elfertozodik a sebe es esetleg megvakul vagy szepszist kap.

2021. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Csak kipróbáltam, hány olyan ökör van, aki beírja ezt a butaságot.. A mai napig kamillázom a szememet, meg a 18 macskám (tenyésztő vagyok) szemét, és köszönik jól vannak. Én 86 éves vagyok, és még szemüveget sem kell hordanom. Ha sérült a macska szem, előbb orvoshoz viszem. Ha csak be van ragadva elég a kamilla.

Ja és ha belebeszélsz, akkor tedd a magad nevében, ne használj többesszámot.

2021. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tökfej...
2021. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aha, 86 eves es tenyeszto 18 macskaval, aha. Az inkabb szaporito, gondolom ezt akartad irni :D

Kamuzz mashol :)

2021. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind ok kedves 3-as, de ha darázs vagy méh csípte a kamilla nem segít rajta csak a kalcium injekció.


Vidd állatorvoshoz.

2021. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, kedves kérdező! Ha gyanús az eset, állatorvos. Ha csak csipa, akkor kamilla.

Igen, szaporító, ha neked az jobban tetszik. Te már csak tudod. Az embereknél bevált. A macskáknál nem?

2021. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Te vagy egy 0, bocs, 00

Ez mind igaz, amit leírtam.

2021. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!