Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legszuperebb macska...

Melyik a legszuperebb macska eledel?

Figyelt kérdés
Az a kategória érdekel, ami csúcskategóriás. Szülinapja lesz a cicusomnak, és szeretném meglepni a legjobb, legtutibb, szinte már kuriózum macskaeledellel. Van ilyen?
2021. jún. 1. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Veszélyes módszer. Én egyszer vettem az enyéimnek Animonda Carny-t, azóta mást nem hajlandóak megenni. Szóval csak olyan kategóriát kóstoltass vele, amit hosszútávon is tudsz finanszírozni, mert visszafelé nincs út. Én ha kényeztetni akarom őket, vajban szoktam kisütni egy kis csirkemellett, azt imádják.
2021. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél neki egy egeret, és köss a nyakába piros masnit!
2021. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, így látom, pl az animonda carny-t hosszú távon nem tudnám vállalni, nem gondoltam hogy ilyen veszélyekkel is számolni kell :)

2-es, humoros :D de azt hiszem a cicám nem értékelné :/

2021. jún. 1. 18:38
 4/8 anonim válasza:
100%
Rengeteg ilyen kuriózum van cicáknak, nézegess állat boltokban vagy ha rákeresel a neten ott is rengeteg van (online shop)! De az 1.-nek igaza van én is így jártam a cicámmal hogy a másikat már nem fogadta el, úgy kellett vissza szoktatni, úgyhogy azért vigyázz! :)
2021. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

ez ugyanolyan eldönthetetlen kérdés, minthogy melyik a legszuperebb vírusirtó...


kérdező! a macskák mind-mind külön egyéniségek, és mint olyan, az ízlésük is különböző

van olyan macsek aki pl. utálja a halat, de olyan is van aki imádja, na, ugyanez igaz a macskakajákra is

persze ha csak egyszeri alkalomról van szó (szülinap), az más :) a Gourmet-termékek a legjobbak saját tapasztalat alapján

2021. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Süss neki pulykamájat, garnélarákot, lazacfilét, ahogy mondta 1-es, vajon.
2021. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ettől nem lesz jobb az éhező gyerekeknek (Magyarországon is vannak sajnos ilyenek), de az én lelkiismeretem nem engedi meg, hogy amíg ilyen problémákkal küszködik esetleg az is aki a szomszéd utcában lakik, addig ilyeneket adjak a macskámnak enni. Ezért gondoltam valami macskaeledelt, ami azért kiugrik a többi közül.
2021. jún. 1. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kajában gondolkodj, hanem inkább valami prémium jutalomfalatban. Azt adogathatod neki jó ideig, de nem tud felmerülni a probléma, hogy mást akkor nem is hajlandó megenni.
2021. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!