Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska meg tudja szokni,...

A macska meg tudja szokni, hogy ki van zárva a hálószobából csak éjszakára?

Figyelt kérdés
Borzasztó volt a kaparást és a nyávogast hallani, de nem akarunk vele aludni éjjel. Ha pár napig ellenállunk akkor megszokja? Nappal ott van ahol akar, de éjjel szeretjük a nyugit.
2021. jún. 1. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Megszokja.

Esetleg vegyél neki saját ágyat, így alhat a hálóban de külön.

2021. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk mindig más helyen alszik. 1 hétig bírja valahol utána helyet változtat. Hagyjátok nyitva neki az ajtót csak ne engedjétek fel az ágyra lehet a hangotokat akarja hallani csak
2021. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Lehet van macska, amelyik megszokja, én csak a sajátomból tudok kiindulni, na ő nem szokja meg soha. Ha be van zárva egy ajtó (mindegy melyik a lakásban) kötelességének érzi, hogy ugráljon a kilincsre. Még ha kulcsra is van zárva és esélye sincs kinyitni, akkor is addig ugrál, amíg be nem engedjük inkább.
2021. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg.

Bár macskafüggő ez.

Van amelyik mindig az ágyamban aludt. Van amelyik csak reggel feküdt oda. Viszont olyan is aki este. :D


Napközben pedig folyton válogatták a helyüket ahol szerettek lenni.

2021. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Én a fürdőszobába nem tudok bemenni bezárt ajtóval, mert ott nyávog és kapar. Eluntam. Bejöhet.
2021. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk minden macska számára az a természetes, hogy sem a hálóba, sem a konyhába, sem a fürdőbe nem jöhetnek be. Mivel kezdettől fogva ez a szabály, megszokták.
2021. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A miénk megszokta, de szinte az első naptól így csináljuk, mióta nálunk van. Ha hetekig, hónapokig, netán évekig bent aludhatott, szerintem majdhogynem lehetetlen lesz már kitessékelni.
2021. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Mit keres egy macska a hálószobában?!
2021. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi feladtuk, és velünk alszik. Nincs vele gond, átalussza az éjszakát.
2021. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

Akkor minek nektek macska, ha kizarjatok?

Ezt buntetesnek eli meg, nem lehet veletek...

Foleg ha napkozbe engeditek, total erthetetlen!

Megfog nyugodni veletek a haloszobaba, szepen megszokja, hogy este csond es alvas. De ha kizarjatok csak rosszabb lesz es majd jon a bunti pebisiles ide-oda stb. Miert jo ez?!

Sose ertettme ezt, az ilyen ember tartson aranyhalat.

En nem tudnek nelkuluk aludni, mar a szuszogasuk is megnyugtat.

2021. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!