Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez a macskatáp jó?

Szerintetek ez a macskatáp jó?

Figyelt kérdés

[link]

571ft/kg így az ára.



jún. 2. 08:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
4% hús, ellenben van benne borsó meg répa. Szerinted mennyire lehet jó egy macskának?
jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Határozottan nem.
jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
12%
Mi a Purina One-t szoktuk neki adni, vagy mi az, eddig nem volt rá panasz.
jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Az a baj a purinával, hogy ennyibe kerül: 1 229,74 Ft / kg

Még a nagyon nagy big packnél is 1100 forint.

jún. 2. 08:47
 6/31 anonim ***** válasza:
39%
Hát igen, de kb 2 hétig jó egy macskának, ha közben adtok neki ilyen tasakos pépes kaját is. Tehát havonta nem számít az olyan soknak.
jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ne tarts macskát
jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Bizony az állatok etetése pénzbe kerül, de ezt az ember ugye mérlegeli mielőtt úgy dönt hogy felelősséget vállal.

Inkább Purizon kategóriában keresgélnék. De mindig azt mondom, hogy minimum egy Smilla, az már középkategóriás, elfogadható minőség, kb 1000 Ft/kiló áron.

Mellesleg minél jobb tápot veszel, annál kevesebb kell belőle, tehát tévhit hogy az élelmiszerboltos hulladék olcsóbbra jön ki.

jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

Hát figyelj!


A macskákra költeni kell...

Nem tudom, hogy mit dolgozol, mennyi a havi béred, de az az igazság hogy még a magyar minimálbérből is nyugodtan ki lehet gazdálkodni egy tisztességes etetést egy darab háziállatnak...

Nem ezen kéne spórolni.


Én azt mondom, hogy ez alá ne add:

[link]


Ott írja, hogy 1973 Ft/kg.


Ez jóval a kereted felett van, de mivel ez egy minőségibb táp, kevesebbet fogyaszt belőle a macska és így mégis olcsóbb (mint amilyennel tűnik).


Mivel jól is lakik...


Egy Whiskas mellett folyamatosan éhezik.


Megeszik belőle akár napi 150 grammot is.


Egy ilyen tápból meg mint amit linkeltem elég a fele.

Tehát kétszer tovább tart...


Egy 15 kilós csomag, ha megfelelően tárolói egy macskának 10 hónapra is elég.

De ha mondjuk falánkabb a Te macskád mint az átlag, vagy nagyobb termetű, akkor is nagyon minimum 7 hónapra elég...


Így a legrosszabb esetben is 4200 forintba fáj neked havonta.


Nehogy már azt mond nekem, hogy havi 4200 forintot nem tudsz kigazdálkodni a macskád etetésére!

jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy hogyha rendelsz egy ilyet és kinyitod és összehasonlítod a Whiskassal, akkor már csak az illatától és tapintásától os el fogsz képedni, hogy hogyan lehet ennyivel jobb minőség...
jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!