Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicàm szülni készül.Lehet...

A cicàm szülni készül.Lehet hogy rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy kifolyt belőle valami folyadék meg láttam hogy elkezdett összehúzódni a hasa,beküldtem a dobozba ami neki lett kitéve.Bemászott,nyávogott,helyezkedett.Kimentem a szobából nem akartam zavarni.Erre teljesen kétségbeesett,elkezdett sokkal hangosabban nyávogni.Bejöttem visszamászott a dobozba de azóta semmi.Lehet hogy szegény megijedt hogy kimentem,nem akart egyedül maradni ès most így megzavartam?? Mit csináljak?

2021. jún. 2. 09:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Maradj ott vele.
2021. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Már hallok kiscicanyávogást.Bocsi hogy ilyenekkel zaklatom a népet csak nagyon féltem nehogy valami baj legyen,nagyon szeretem őt.
2021. jún. 2. 10:04
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Lehet azért nyávog, és hagyja abba amikor bemész hozzá, mert jól esik neki, hogy mellette vagy, nem érzi magát annyira kiszolgáltatottnak, annyira egyedül.
2021. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
A maga módjàn közölte veled, hogy maradj ott . Ha már így járt szegény, maradj ott míg megfial
2021. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Itt vagyok vele.Nem tudom befejezte-e már.
2021. jún. 2. 10:18
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Az én cicámmal is anno ott kellett lenni végig és a hasát simogatni.

Maradj vele,nem lesz semmi baja attól hogy 1x kimentél.

2021. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

A szülés eltart egy ideig, ne aggódj, bent nem fog maradni egy sem azért mert megijedt a cica.

Jól tetted, hogy maradtál vele, amígy úgy nem érzed, hogy megnyugodott a mama cica, addig ne is hagyd magára.

Adj neki folyadékot, mert a magzatvízzel sokat vesztett, ill. a teje is meg fog indulni, ki ne száradjon. Egy kis laktózmentes tej, vagy dobozos cica tej mindig lecsúszik nekik :)

2021. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
6%
A macskák nem szeretik azt, ha ott vagy velük amikor szülnek. Ez egy troll.
2021. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Az én macskám is elvárta hogy ott legyek vele amíg szült. Képes volt úgy utánam jönni hogy félig kint volt belőle a kismacska. Szóval nem, nem troll.
2021. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Már megnyugodott,mosakszik :)
2021. jún. 2. 10:50
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!