Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másfél hete befogadtam egy...

Sylwol kérdése:

Másfél hete befogadtam egy 3-4 éves cicát, lassan kezdi megszokni az új otthonát, simogathatom dorombol is, de pár perc után fúj és karmolni akar, miért??

Figyelt kérdés

#Cica szereti ha simogatom, de váratlanul fúj és karmol
2021. jún. 2. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz élményei vannak, hagyj neki kis időt feloldódni :), másfél hét nem sok :), illetve lehet, hogy így próbálja jelezni, hogy elég, köszöni szépen. Nagyon fúj? Az én cicám nem fúj, de egy idő után elkezdi finoman a mancsával eltolni a kezem vagy finoman megharapja a kezem (de értsd nagyon finoman, nem érzem, inkább vicces), hogy elég lesz köszöni. Mivel lehet nincs a cicó szocializálva még, szegénykémnek lehet ez a jelzése.
2021. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adj neki időt. Mellesleg ez egy macska, aki önálló akarattal és stílussal rendelkezik. Lehet, hogy így jelzi, hogy kössz, de mostmár elég volt belőled.

Az enyém sem fúj, de egy idő után lepofozza finoman a kezem. Ha nem veszem az adást, akkor karommal, harapva rugdos, hogy mostmár aztán tényleg elég volt belőlem. Pedig cuki cica... dehát ha nem kell a simi, akkor nem kell, na. Macska.

2021. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!