Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy kiscicát, mi a...

Találtunk egy kiscicát, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Férjemmel este hazafele találtunk a kapunk előtt egy pár napos kiscicát.

Behoztuk.

De nem tudjuk,mit csináljunk vele.Voltunk vele állatorvosánál is,azt mondta,kicsi a valószinüsége,hogy túléli.Még a szeme sincs nyitva.

Mi a teendő?Mivel etessük? Szeretnénk megtartani,legalábbis addig,míg felcseperedik.


2010. aug. 24. 22:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A boltban van macskatej, azt rakjátok cumisüvegbe. Hátha.. :S
2010. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
a doki mondhatta volna, hogy vegyetek a fecskendőt és macskatápszert és etessétek...simán túlélheti amúgy, ha rendesen gondozátok
2010. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 szüszü válasza:

Talán itt találsz olyan információkat amire szükséged lehet:

[link]

2010. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmit,csak hogy kevés esélye van túlélni.

Én azthittem felpofozom.Még meg se nézte,vizsgálta de egyből: ez a macska beteg,sír.

Hát mit csináljon egy pár napos kismacsek,nevessen?

2010. aug. 24. 22:59
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Vágd a flahoz és áasd el a hátsó kertbe.
2010. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
*falhoz
2010. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel.Én fecskendőt(tű nélkül) vagy szemcseppes dobozt ajánlok(persze jól kimosva,én fülcseppeset használtam).Neten ha rákerestek ott lesz mennyi időnként kell kb etetni és hidd el nem lesz semmi gond.Nálunk is születtek kismacskák és az anyjuk magukra hagyta őket(4db)Igaz nekik már nyitva volt a szemük de még nagyon picik voltak.Nagyon gyorsan cseperednek és már megeszik a pépes kaját vagy ha nagyon apróra vágom:)
2010. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
22:59 téged kellett volna falhoz vágni annak idején ..
2010. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem bántanám,nekem ehhez nincs szivem.Hogy lehet valaki ekkora tahó? Téged kéne földhöz vágni,és elásni.Mit tehet erről szerencsétlen kisállat?


Köszönöm a linket harmadik,itt nézegetek. :)

2010. aug. 24. 23:01
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb lenne, ha találnátok egy szoptatós anya cicát, talán menhelyek tudnak ebben segíteni, de feladhattok hirdetést is.


Addig is anyatej pótlót kéne neki venni, itt egy lista róluk: [link]


Vízben feloldva, fecskendőből kellene itatni, ha ez még nem megy neki, akkor a fogínyét kenegessétek az ujjatokkal.


2 óránként kelni kell és etetni, ha azt akarjátok, hogy túlélje.


Orvos nem mondta el? Amíg pici, langyos vizes vattával törölgessétek a fenekét, masszírozzátok a hasát, az kakilásra ösztönzi, maguktól még általában nem tudnak kakálni.


Nem kis feladat, szép tőletek, hogy vállaltátok!

2010. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!