Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának oda lehet adni...

Macskának oda lehet adni szálkás haldarabokat?

Figyelt kérdés

Van vmennyi halam, nagyrészt ilyen gerincrészek stb., de van rajta halhús is, viszont eléggé szálkás, odaadhatom nekik, vagy inkább ne? Pl. arra gondoltam, h esetleg ha lenyelik a kisebb szálkákat, az megsértheti a torkukat, vagy vmelyik belső szervüket...Amúgy közülük három még eléggé kicsi (4 hónapos)


Köszönöm a válaszokat!!


2010. aug. 24. 23:26
 1/7 anonim válasza:
100%
sztem ha ez ember se eszi meg, akkor a macska se egye, ő neki is keresztbe állhat a torkán, lökd ki inkább a kukába!
2010. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szerintem 4 hónaposnak ne! Félrenyeli, aztán ott kinlódik a mancsával egy csomó ideig, így hadonászik. :D

Rosszabbik esetben egy az egyben megfullad. Halszálkát kifejlett macskának is necces adni, de ilyen kicsinek én biztos nem adnék a helyedben.

2010. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
NE !!
2010. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle szálkás halat nem szabad adni még idősebb macskáknak sem. A csirkecsont is veszélyes lehet!
2010. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oks, köszi a válaszokat, akkor kuka:)) Semmiképpen sem szeretném veszélynek kitenni őket...
2010. aug. 24. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne röhögtessetek...a macska kedvence a hal.Sok videón halászó macskát látni.Mindig meglep milyen sötétek a macskatartók.
2010. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A macskatartók azért "sötétek", mert a macskák szeretnek veszélyesen élni, ők meg nem igazán szeretik, ha a macskájuk veszélyesen él.

Hogy hogy állsz ehhez a kérdéshez, attól függ, hogy "fogyóeszközt" látsz-e a macskában, amit könnyedén pótolsz egy másikkal, vagy kötődsz hozzá. Aki nem kötődik a macskájához, ezt nem fogja megérteni. (Régebben, amíg maradékokon élt az akkori macskám, gyakran láttam csonttól fuldokolni. Tény, hogy mindig szerencséje volt, és túlélte, de a mostani macsekot már nem akarom kitenni a veszélynek.)

2010. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!