Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két kiscicát vihetek egy...

Két kiscicát vihetek egy hordozóban oltásra?

Figyelt kérdés

11 hetesek, nagyon össze vannak nőve. Simán elférnek, csak nem tudom, így az ismeretlen környezetben nem próbálna-e megszökni a másik, amíg az egyiket kivesszük.


Lehet túlagyalom...


2021. jún. 4. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi vittünk már így együtt kiscicákat, nem lett belőle baj. :) Ráadásul annyira meg vannak rémülve alapvetően az ismeretlen környezet és szagok miatt, hogy eszük ágában sem volt kiszökni a hordozóból :D Szóval szerintem nem kell izgulni, lehetnek együtt, és talán így nem is fognak megrémülni annyira :)
2021. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Egy zárt szobájú rendelőben , ha megszökik is a macsek, simán el lehet kapni. Ezen nem kell rágódnod.
2021. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Jövő héten viszem őket. 😺

2021. jún. 4. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Drukkolok hogy minden rendben legyen, és jó egészséget a cicusoknak :)
2021. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet.
2021. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán :) még jobb is nekik.
2021. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk cicatesóink vannak, 5 hetes korukban kerültek hozzánk. Mikor fél évesek lettek és mentek ivartalanításra, mi egy hordozóban vittük őket, mert elválaszthatatlanok és nem akartuk, hogy nagyon megijedjenek... együtt esznek, kakilnak, alszanak, játszanak stb... Ha csak 5 percig nem találják a másikat már visítva nyávognak... szerintem jó döntés volt akkor ez így :) elég stressz nekik, hogy bezárjátok őket és elviszitek valahova, de legalább ha ott a másik, pici megnyugvást ad nekik.
2021. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!