Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Baktalórántházán az...

SOS! Baktalórántházán az állatorvos dr Horváth Zoltán milyen? Megfelelő felszerelése van? Mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés

Macskám súlyosan megbetegedett és a szokásos állatorvosunk nem tudja fogadni hétvégén. Baktalórántházán dr. Horváth Zoltánt értem csak el, viszont voltak már rossz tapasztalatim állatorvossal, amikor egyáltalán nem kapott megfelelő ellátást az állatom és ebbe belehalt.


Hátsó két lába nem mozog és egy seb van rajta...eléggé sokat olvastam utána, tudom, hogy nincsenek jó esélyei, de szeretném ha alegjobb kezekben lenne.


Köszönöm mindenki válaszát.



2021. jún. 5. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem varsz a semmire, mert elenyeszo az eselye hogy itt kapsz rola rogton 10-15 velemenyt, hanem elviszed, vallalva az ugyeleti koltsegeket, es ha xar, meg mindig van idod tovabbalni masikhoz.
2021. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd el, a semminél ez is jobb, valamit legalább csinál vele. Ha nem viszed el, csak vársz is kb ugyanott vagy, sajnos ez egy retek szar helyzet :(

Jobbulást neki, szurkolok <3

2021. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismerem őt, vidd hozzá a macskát
2022. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!