Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicákra meddig veszélyes...

A kiscicákra meddig veszélyes a kandúr? Mert hallottam hogy a kiscicákat el viheti a kandúr hogy újra szaporodhasson....

Figyelt kérdés
(Kérlek nézzétek el nekem ha valamit félre írtam.)

2021. jún. 6. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Több hétig. Pontosan én sem tudom, de vigyázni kell rájuk nagyon. Ha pedig felnőttek, az anyacicát és őket is minél hamarabb ivartalanítani kell.
2021. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! A kiscicák pár apja múltak 1 hónaposak és most már lassan ki kell menniük mert félünk hogy ahogy ki nyissuk az ajtót el üssük őket... :(
2021. jún. 6. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Tehat azert kell kizarni a kolykoket, mert nem tudtok figyelni az ajto kinyitasakor? Mi van? :D

Ilyen hulye kifogast se hallottam meg, de oke. Gazdajuk van mar egyebkent? Ha nincs, akkor nyugodtan kereshettek nekik mar, hogy idoben legyetek, aztan 8-10 hetes korukban mar vihetoek is. Az anyukat pedig ivartalanitsatok, ahogy a kandurt is konyorgom.

2021. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a cicákat kint tartjuk nem szoba macskák a macskát meg nincsen lehetőségünk ivartalanítani gazdijuk meg már van néhánynak.... És ez nem kifogás nem szeretnék valamelyik szőr gombolyagra rá nyitni az ajtót mert azt nem élné túl csak mondom..... :/
2021. jún. 6. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Nincs lehetosegetek? Akkor evente tobb alom is van nalatok?

Ez most ugye csak valami rohadt nagy vicc kerdezo? Konyorgom, mondd, hogy csak szorakozol :)

2021. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Akkor keressetek az anyamacskának is felelősségteljes gazdát és soha többé ne tartsatok semmilyen állatot. Nem igaz, hogy 21.században még mindig nem lehet ezt felfogni. Nem dísz a macska, kutya. Ha nincs pénz kiivartalanítani, akkor ne tartsatok macskát. Gondolom, ha beteg, akkor is csak nézitek messziről ahelyett, hogy orvoshoz vinnétek. Az etetésről, féregtelenítésről ne is beszéljünk...
2021. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Pont 3 hónapja vittem el a cicámat ivartalanítani (úgy hogy benti) és kereken 7 ezer ft volt. Igaz kandúr, de a nősténynek kb 2-3ezer pluszt kell számolni nagyjából. És ezt csak 1x kéne megtenni..

Le lehet a 6-ost pontozni de abban igaza van hogy hogyha ennyit nem tud kifizetni érte akkor mi lesz ha egyszer beteg lesz? Vagy ha csak simán bolhás/férges? Akkor is majd csak a sajnálkozás lesz..

2021. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek az előttem szólókkal, inkább ne tartsatok macskát ha nem tudjátok ivartalanítani. A macska ugyanolyan felelősség, mint a gyerek, bizony költeni kell rá. Az ilyen hozzáállás elég önző dolog, mint ahogy bizonyos körülmények közé nem kéne 5-10 gyereket szülni pl. De hát nem igazán fejlődik az emberiség e tekintetben...
2021. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha beteg az állat orvoshoz fordulunk de mi nem tartsuk bent az állatokat nekik kint a helyük az udvaron nem lesz semmi bajuk...... Köszönöm hogy leírtátok,hogy kb. mennyi az ivartalanitás csak nekünk dinár van, nem Magyarországon élünk..... Valójában a cicus nem a mienk csak hozzánk szegődött nem akartunk cicát mert féltünk a kutyik kárt tesznek benne de a cicun megesett a szívünk.

Köszönöm azért a válaszokat most már úgyis jobban kint vannak.....

2021. jún. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!