Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki ismer olyan jó minőségű...

Valaki ismer olyan jó minőségű macska konzervet, ami nem drága?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget:)
2021. jún. 7. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
igen,de most hirtelen nem tudom a nevét,holnap mindenképpen visszatérek.
2021. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Mi számít drágának?

[link]

Szerintem például ez nem az, 475 körül jön ki darabja.

2021. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Mi Cosmát vettünk legutóbb, összetevőket tekintve a fele színhús, a másik fele pedig főzőlé, szerintem szuper minőségű, imádja a cicc is :)

Ha a leggazdaságosabb kiszerelést rendeled Zooplusról, akkor 1700 körül jön ki a kilónkénti ára. Számomra ez még az a kategória, amit szívesen kifizetek.

Abban az esetben, ha tényleg nagyon árérzékeny vagy, talán a legjobb minőség olcsó árkategóriában a Smilla.

[link]

Ennek kicsivel 800 felett van a kilónkénti ára az általam linkelt kiszerelésben rendelve, szerintem ez nagyon kedvező. Nem top minőség, de mérföldekkel jobb egy Kitekatnál vagy Felixnél.


Az előző által linkelt Animonda is jó választás lehet, ha jól emlékszem ennek még a Carny kitten változatát próbáltuk régen :)

2021. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!