Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha először viszem a kölyökcicá...

Ha először viszem a kölyökcicát orvoshoz (oltásra), kell időpontot kérni, vagy elég, ha csak besétálok?

Figyelt kérdés

Kaptam egy kiscicát, az első oltását már megkapta, van oltási könyve is. A második oltásra viszont már én viszem, és nem ugyanoda. Ez esetben elég, ha bemegyek a rendelőbe, vagy először be kell menni időpontot kérni? Avagy ez rendelőfüggő?


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2021. jún. 8. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kérj időpontot. Nálunk amióta a járvány elkezdődött, azóta csak a sürgős eseteket látják el anélkül. Ez biztos nem mindenhol van így, de jobban jársz, ha időpontra viszed a cicát.
2021. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Rendelőfüggő, hívd fel és kérjél időpontot. Lehetőleg vidd oda a cicát a sok beteg állat közé, jobb az elővigyázatosság.
2021. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
*ne vidd (bocsánat..)
2021. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Rendelőfüggő, mi 2 helyre járunk. Az egyiknél kell időpont, a másiknál nem. Hívd fel a dokit!
2021. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Kell időpont
2021. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam időpontot kérni. Sokszor van hogy műt a doki, és ha csak úgy besétálnánk akkor várhatnánk órákat is. Oltással sokszor kicsivel a rendelési idő előtt is fogadni szoktak, mert hamar megvan.
2021. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kéne hívni,hogy mikor viheted?lehet még beférne aznapra.
2021. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Csak nem halnál bele, ha odaszólnál. Pláne oltásra nem lehet csak úgy beesni.
2021. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!