Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkor mi történik?

Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

A mai napon ivartalanítottam az egyik cicám, de már egyszer vittem a dokihoz a másik cicámat akinél a méhet és a petefészket is kivette de amit ma vittem ott a papíron olvastam hogy csak a petefészket távolította el.

Előtte kB másfél héttel 2 napig tüzelt akkor bent tartottuk a házban de lehet előtte való nap is tüzelhetett és akkor kint volt. Félek hogy vemhes lehet.


Ilyenkor mit lehet tenni, mire kell figyelni?



2021. jún. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Elvinni egy masik, normalis orvoshoz, aki csinal egy uh-t es majd megmondja, hogy mi legyen.

A tuzeles egyebkent nem 2 napig tart.

2021. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit és kérdezz rá első körben. Ha blabla választ ad akkor másik doki, uh, és onnan kiderül mi a helyzet. Mondjuk adhatsz a cicának pár nap pihenőt, így a műtét után, abból nem hiszem hogy baj lehet ha egyébként jól van.
2021. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindezt elkellett volna mondanod a doktornak is. Kutyámmal is hasonló volt, eleve emiatt ivartalaníttattam SOSbe (kicsit később terveztem)

Amikor mondta a doki, hogy a méhét nem távolította el én is megijedtem, majd hozzatette gyorsan, hogy amúgy megnézte előtte természetesen és nem volt vemhes.

2021. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1/2: igen tudom hogy több napig tart a tüzelés, úgy akartam írni hogy 2 napig nyávogott és egyértelmű jelét adta hogy tüzel, és ezért gondolom hogy előtte is már pár nap benne lehetett és akkor kiengedtük napközben. :( ezért fordult meg a fejemben
2021. jún. 9. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!