Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szüleim nem akarják a macskát...

Szüleim nem akarják a macskát elvinni orvoshoz, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az egyik felnőtt macskánknak tegnap óta fel van dagadva az egyik szeme, elég rendesen gennyes. Mondtam a anyumnak, hogy jó lenne elvinni orvoshoz, de le se sz@rta, annyit válaszolt, hogy majd elmúlik neki, meg biztos a kutya belekapott. Eléggé feldühített a reakciója, hogy ennyire semmibe veszi az állatokat, nekem meg sajnos nincs keresletem, így tehetetlen vagyok, pénz nélkül pedig még sem vihetem el. Hozzáteszem, hogy soha nem lett beoltva egyetlen állatunk se, se ivartalanítva. A macskák minden második évben elpusztulnak valami hülye betegségben, vagy félévente ellenek. De ez igazából a másodlagos probléma, hogy ennyire felelőtlen. Esetleg volt-e valakinek hasonló eset a cicàjával, lehet-e házilag segíteni rajta valahogy?
2021. jún. 10. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire segiteni akarsz a macskán, akkor kérj kölcsön valakitől és vidd el az orvoshoz
2021. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Kamillateával tudod megtörölni a szemét, az gyulladáscsökkentő, de ne legyen meleg a tea! Nekünk a cicànknak amikor ilyen volt a szeme az állatorvos Septosyl krémet javasolt. Rendes gyógyszertàrban is be tudod szerezni.
2021. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Anno en is kamillasteaval kentem tini korban.

Sokat segitett

2021. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Inkább kerj segítséget állatvédőktől, biztosan összedobnak némi pénzt neked, ha elmondod, hogy te szeretnel felelősen állatot tartani, csak szüleid türhők.


Fb-on sok ilyen van. Küldj képeket is nekik.

2021. jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ennyire nem lehetsz naív utolsó. Összedobnak neki pénzt? Hetente legalább egy állatvédő szervezet kétségbeesett posztját látom, ahol le van fotózva egy 100-200ezres orvosi számla amit kb 1 hét múlva kellene kifizetni, de nincs pénz rá.
2021. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Antibiotikumos kenőcs.
2021. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg kék spray. Nekünk az egyik macska szerzett verekedés közben egész csúnya sérülést, nem tudtunk vele eljutni állatorvoshoz, de mondtuk neki, hogy az van itthon, mondta, hogy akkor fújjuk neki azzal. Gyógyszertárban lehet kapni, lehet meg kell rendelni.
2021. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Az állatorvos az egy nyerészkedő, Az állatorvos az egy szélhámos, az állatorvos az egy csirkefogó, az állatorvos egy méregkeverő, az állat orvos az meghasonul, az állatorvos az palira vesz. Az állat orvos az széttárja a karját, de még akkor is tartja a markát.
2021. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!