Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz az, hogy ha talált...

Igaz az, hogy ha talált macskákat beviszünk menhelyre?

Figyelt kérdés
Akkor azokat elvihetik kísérleteket végezni rajtuk?Ez tényleg működik így?

2021. jún. 10. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Dehogyis, ha 1 heten belul nem talalnak nekik gazdat, akkor kinai ettermekbe szallitjak oket feldolgozasra :) Mit gondolsz, mitol olyan finom az a hus?


Viccen kivul: nem, ilyet nem csinalnak.

2021. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Természetesen elaltatják őket. Így is túlnépesedettek.
2021. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Gyepmesteri telepek között van olyan, ahol altatnak, ha 1-2 héten belül nem viszik el az állatot, de kísérleti célokra nem osztogatja senki sehova.
2021. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Kísérletekre speciálisan tenyésztett és nevelt állat kell.


Viszont SOK macska és kutya hulla kell az állatorvosi egyetemre, boncolni.


De én ezt honnan is tudhatnám, igaz? >:)

2021. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy. Innen-onnan összeszedett állatok eleve nem is lennének jók kísérletekre. Azokat speciális, steril körülmények között tenyésztik.
2021. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De akkor ha menhelyre viszem a talált kismacskákat elaltatják őket ha nem találnak nekik gazdát pár hét alatt?
2021. jún. 10. 22:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Elvileg nálunk van menhely,bár még nem beszéltem velük.Mef van gyepmester is(utóbbinál tudom, hogy altatnak,ha nem találják meg a gazdát).De én eddig azt gondoltam, hogy a menhelyre bevittek azok életben maradnak, gazdára találnak.Van nálunk 3.Nekem nincs szívem bántani őket.Viszont úgymond megtartania se tudom őket,mert eleve van 2 macskám.5 etetni meg már tényleg sok volna.De megöletni sem szeretném őket.
2021. jún. 10. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel jofogasra hátha lesz gazdaja vagy a kiscica.hu ra.
2021. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyes menhelyek is szerintem altatnak macskákat, hiszen rengeteg van :( Ha nem létszámstopposak, akkor bizony valahova "elsúvasztják" őket. Gondolj bele, nem életszerű, hogy menhely minden macskát mindig befogad, hisz nem visznek az emberek sajnos olyan sok cicát. Meg kutyákat se :( Pillanatok alatt megtelnének.
2021. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Ez az altatás miért akkora probléma? Miért kell minden egyes beteg, sérült (nem, nem a füle/lába hiányzik, hanem mozgássérült) vagy agresszív antiszoc macskát megtartani? Ki fogja ezeket befogadni? Annyi macska van így is, mint égen a csillag, nem életszerű, hogy minden egyes menhely, mentő, gyeptelem megtartson minden bekerülő kutyát vagy macskát. Se hely, se pénz, se befogadó, mert nem kell ennyi állat senkinek. Pláne problémásból.


Magyar nem tud tartani állatot, nem ért hozzájuk, csak "szereti". Szereti a sok macskát, szereti a kiskutyát, kismacskát évente kétszer is.


Ha menhelyre nem viszed be, akkor tedd fel helyi csoportokba, jófogásra, hogy elivhető ingyen

2021. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!