Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Régen hogyan védekeztek a...

Régen hogyan védekeztek a fölösleges macskaszaporulat ellen?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 00:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
S Nicolas Nick nincs jobb dolgod mint hergelni a népet, baromságokat kérdezni, majd ráírogatni mindenkire? Ennyire élettelen vagy?
2021. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem százas a gyerek, az tuti.
2021. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Nagyszüleim falun laknak és ők nem ütötték agyon a macskákat, se nem ásták el a földbe. Egyszerűen kidobták a falu szélére őket, aztán vagy éhen pusztultak idővel vagy elmentek más házához kuncsorogni. De alapból nem is szoktak megtartani kölyköt maguknak. Volt egy-két macska, ami visszajárt a házhoz, az volt a "saját". Etették, itatták, de semmi több. Szerintem az itt hozzászólók nincsenek tisztában a valósággal, mert sehol nem volt ilyen brutalitás, mint amiket leírnak.
2021. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Kedves priviíró, miért lennék szánalmas azért, amiért leírtam hogy SAJNOS milyen módszerekkel oldották/oldják meg sokan a problémát? Nyilván nem én csinálom, kár nekem esni. Amit írtam, az a szomorú igazság.

(#10)

2021. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#10 ezek közül még a vízbefojtás a leghigiénikusabb.


Ausztráliában lézeres macskaölő automatákat vetnek be, mert olyan szintű károkat okoznak a macskák:

https://www.youtube.com/watch?v=AnpJBI_502U

2021. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#16

Tisztában vagyok vele, de nem hiszem hogy a régi falusi világban lézeres automatákat használtak volna...

2021. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#17 megoldották úgy, ahogy tudták! Csak gondoltam, kontextusba helyezem a hazai macskavédők problémáit.
2021. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!