Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáért cserébe jó egy üveg...

Macskáért cserébe jó egy üveg bort adni annak, akitől elhozom vagy mennyi pénzt kérhetnek érte esetleg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 02:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Milyen macska? Sima útszéli macska? Semmit, örülhet hogy valaki elvisszi
2021. jún. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha úgy van kiírva hogy uj gazdihoz koltozne akkor valszeg semmit. De amugy egy sima hazimacskaert altalaba semmit nem kernek.

Ha mar fajtisztaról beszelunk mas a helyzet

Mikor mi hoztunk el egy kiscicat (tudtuk hogy van 2 kisgyerek) vettunk nekik csokit(azt hiszem milkat).

2021. jún. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
85%

honnan érdeklődtél iránta először is?

cicás facebook oldalról ahol általában ki van írva hogy ingyenes ami a legtöbb esetben az?

Milyen macska attól is függ és tudod hogy értem.

Nem kell cserébe adni semmit mivel te adsz eleve otthont a cicusnak és ők ezért hálásak. Remélem hogy így lesz..

Eleve ilyesmi lebonyolított cicusok miatt nem szoktak pénzt kérni se semmit örülnek ha jó otthona lesz.

De remélem azért van némi fogalmad a macska tartásról és nem találomra gondoltál egyet írásodból adódoan!

2021. jún. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
2 üveg kannás bor,vagy 3 sör.
2021. jún. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nincs nagy macskaínség,leginkább akitől elhozod azok szoktak kezdőcsomagot adni a cicchez.Alom,kaja stbstb
2021. jún. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Aranyos vagy, de én se hiszem, hogy bármit vinni kellene, örülnek, ha gazdit találnak a macskának :)
2021. jún. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Én olyanról még biztosan nem hallottam, hogy macskáért piát adnának.
2021. jún. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

“ Ha mar fajtisztaról”


A faj a macska. Hogy kell elképzelni a nem fajtisztát? Anyja macska apja hiúz? Esetleg kutya? 🤣🤣🤣

2021. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Sokan írják, hogy nem adnának semmit. Szerintem ez egy gesztus. Nem kötelező, de egy minimális kedvesség jólesik mindenkinek. Akinek meg ez megterhelő, ott lehet a macskának sem lesz annyira jó helye.
2021. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Én például nem fogyasztok alkoholt, nem szeretem ezt a bor, mint gesztus dolgot.
2021. jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!