Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbefogadtunk egy macskát...

Örökbefogadtunk egy macskát vasárnap, azóta nem láttuk, mikor jön elő?

Figyelt kérdés
Egy elég barátságtalan állat, mióta hazahoztuk, egyszer sikerült “ levadászni”, pedig nem ártana beoltani meg féreghajtózni. Jó még csak kedd van. De akinek volt szerencséje ilyen macskához mennyi idő után merészkedik elő? Néha látjuk itt-ott suhanni, a kajája elfogy és használja az almot. Máskülönben ötletünk nincs hol a fenében van. Cserébe éjjel irdatlanul nyávog. Valakinek valami jó ötlet, hogy lesz ebből az állatból aranyos cicuska? Egyébként kölyök és lány, ha ez számít valamit. Bár én még nem tudtam megnézni, tényleg lány e, de ahonnan hoztuk ezt mondtak és 3 színű és úgy emlékszem azt olvastam egyszer, hogy azok lányok. Na mindegy is. Jelige: Columbo macskája.

2021. jún. 15. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár hétbe beletelik mire nyugodtan megmarad a közeledben
2021. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer majd megnyugszik. Csak éljétek az életetek, szokja a háztartási zajokat. Lehet a kanapé vagy a szekrény mögött gubbaszt :)


Ő ilyen extra félős.

2021. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
7%

plakűtoljatok, írjátok ki facebook cica csoportokba hátha úgy hamarabb meglenne.

tegyetek ki kajás tálját a ház elé és néha zörgeséssétek meg.

fésüljétek át az egész környéket minden bokor és minden kisebb híd,alagútalá is nézzetek be.

2021. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3 benn van a lakásban 😀
2021. jún. 15. 18:30
 5/24 anonim válasza:
95%

jópár éve én is befogadtam egy macskát, a korábbi gazdái külföldre költöztek és a macsekot nem vihették magukkal, így került hozzám.

Ha jól emlékszem, akkor úgy másfél-két hétig lényegében az ágy alatt gubbasztott, onnan figyelt engem meg a világot. Ő is csak enni meg az alomhoz járt ki. Aztán megszokta az új helyet, megszokott engem és nagyon kedves, bújós jószág lett belőle.

Türelem, mást nem tudsz tenni te sem. Majd alakul.

2021. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
3.vagyok miért lettem lepontozva? O_O
2021. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Mi egyszer vigyáztunk egy ismerős macskájára. 1 hétig volt nálunk, de egyszer sem engedte megfogni magát, és végig az ágy alatt gubbasztott. Csak kajával lehetett előcsalni. Vannak ilyen félős, vagy traumatizált macskák.
2021. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem barátságtalan, hanem fél. Új helyen van, idegenek közt. Persze hogy nem jön elő. Idő, és rengeteg türelem kell neki.
2021. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

#6-os:


Mert a kérdező elmondta, hogy a lakásban bújt el, te viszont a rohamosztagosokat hívatnád lassan, meg a szellemirtókat, hogy előkerüljön a lapos föld szebbik felén.

2021. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
9.most látom nos bocsánat nem olvastam végig de ilyen hülyeségeket nem kell írogatnod azért..kisgyerek
2021. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!