Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek, ha a beígért...

Mit tennétek, ha a beígért fekete-fehér kandúr cica helyett szürke, csenevész nőstény macskát sóznának rátok?

Figyelt kérdés
Kellett egy macska, és a "jó barát" a beígért cica helyett azt hozta, ami maradt. Most mit csináljak ezzel? Nekem egyáltalán nem tetszik. És egyáltalán nem nőstény macskát akartam. Fotókról mutatta, és azt mondta sajnálja, de azt oda kellett adnia másnak. Nem akartam leüvölteni a fejét, de na. A szép 3 hónapos kandúr cica helyett 3 hónapos szürke, vékony (és nagyon ugribugri, szélhámos) macskát adott. Simogatni se lehet, mert csak futkároz és nem is dorombol nekem. Aztán odafekszik mikor alszok a lábam mellé, mint aki jól végezte dolgát. Legalább dobozba földbe kakil és kint, nem pisil és kakil be a házba. Hogy szeressem meg ezt a macskát? Kitenném az útra, de nem akarom, hogy meghaljon. Kérdezgettem embereket, de nem kell senkinek.

2021. jún. 17. 15:50
A kérdező szavazást indított:
Tedd ki az utcára
Dobozban tedd ki egy parkba
Tartsd meg a macskát, hátha megszereted
Ne etesd, hátha elkóborol
Add nekem, kellene (Írj lakóhelyét)
Menhely?!
Vidd vissza, és mondd, hogy köszi, de mégse kell
50 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Normalis kolyokmacska modjara viselkedik kerdezo, ebben semmi meglepo nincs. A kinezett macska se biztos, hogy olyan tokeletes lett volna. Na de ezt csak ugy megjegyeztem, termeszetesen olyan nem tortenhet meg velem, hogy valaki ramsoz valamit, amit nem akarok. At se vettem volna a macskat, ha egyszer nem kell...

De ha mar balek voltal, akkor keress neki gazdat te. Valoszinuleg allatorvosi ellatasra is szuksege lenne, foleg, ha nagyon sovany, de mivel nem akarsz foglalkozni vele, igy semmi ertelme megtartani. Ne kerdezgess, hanem facebookra, jofogasra tegyel fel hirdetest, probalkozz menhelyeken, akarhol, de ne baszd ki az utcara lehetoleg.

2021. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Neked nem való semmilyen macska, ettől függetlenül én nem vennék át olyan macskát, amilyet nem akarok, számomra ellenszenves állatot pedig semmiképp. Visszavinném.
2021. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Kit érdekel a színe? Nyilván megtartanám, ivartalanítva meg kb. mindegy, hogy nőstény vagy hím...

De a leírás alapján neked semmilyen nemű/színű macsek nem való, biztosan jobban jár ha keresel neki más gazdit.

2021. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Adtal erte penzt? Ha nem akkor nincs mit reklamalj. Ha nem tetszik akandekozd el.
2021. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Mocsadék vagy
2021. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

Szegény cica :(, gáz, hogy ennyire a külsőség számít. Ja ésa cicák nagyrésze fiatalkorban vékonyabb, utána lesznek zömökebbek, amikor utcáról hoztuk a cicánkat, vékonyka volt, utána ivartalanítás, és most már nem kövér, de nem vékonyka :D, és még szebb lett, fényes szőrrel, ő szürke-fehér cica.

Idő mire megszokja az új helyet, az, hogy elsőre nem dorombol és szélvész (hogy mondhatsz ilyet, hogy szélhámos :( az tök normális egy kölyök cicánál. Az meg, hogy a lábadhoz fekszik az jó, jól érzi magát a közeledben.

2021. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Természetesen nem dobom ki, hogy meghaljon. Rosszul esik, mert a kandúr cica kellett. Hetekig abban a tudatban voltam, hogy megkapom. Gondoltam is rá, hogy azért várat, mert valami nem lesz okés. Kellett macska, de nem szeretem az ilyen cselezést, átverve érzem magam.

Jó érzés, hogy van egy macska és látni szaladgálni, meg játszani, szökdincsélni, de úgy mélyen belül tudom, hogy nem ez volt azért nekem szánva.

És akkor ha kiteszem a szűrét persze, ki tudja hol kapok kölyköt megint, és milyen állapotban, amelyik szobatiszta is. Nem kell az utcáról nagyobb macska.

Adok enni-inni persze, vettem tápot. Nem miattam sovány. A másik nem volt ilyen sovány, és nagyobb termetű volt, mert kandúr. Vívódok is, mit tegyek, de azért tartogatom.

2021. jún. 17. 16:16
 8/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem olyant kaptál mint amilyent szerettél volna. Elégedetlen vagy vele. De semmiképpen nem érdemelsz olyan hozzászolásokat mint 2!, 3!, de az 5!-ösét föleg nem. Rosszindulatukat élik csak ki itt!
2021. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megszereted, vagy visszaviszed, ennyi
2021. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szép fekete-fehér kandúr macska volt, kis szürke folt is volt a nyakán. Teljesen beleéltem magam, hogy milyen szép cicát kapok. Jó nem a világ vége, hogy dramatizáljak vele. De akkor is adott egy szürke semmilyent, nincs benne fantázia semmi. A nőstények eleve nem olyan bújósak és még tekergősek is.
2021. jún. 17. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!