Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy a macska hasa? bővebben lent

Nagy a macska hasa? bővebben lent

Figyelt kérdés

Mintha azt figyeltem volna meg, hogy nagyobb a macska hasa, de az is lehet, hogy csak beképzelem. Viszonylag vékony, egészséges testalkatú a cicám, de a hasa kit oldalt kicsit, minimálisabban jobban kidudorodik, de nem tudom, hogy csak beképzelem-e mert rettenetesen féltem a cicát.

Ugyanúgy jó étvágya van, rendszeresen jár wc-re, a kakija is rendes, és szobacica. Állatorvosnál is kevesebb mint egy hete volt (más miatt, sebes volt a nyaka az allergiája miatt.) és ott se mondtak semmit.

Ezek alapján, van-e baj, vagy csak túlságosan féltem, és beképzeltem magamnak a betegségét?



2021. jún. 18. 20:35
 1/7 anonim válasza:

Vagy többet evett, vagy megfial hamarosan. Ha benti cica, te tudhatod, hogy összekeveredhetett-e kan cicákkal.


Hamarosan kiderül:))

2021. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kit=két*


hát, ivartalanított, szóval ha csak nem a szent lélek ment bele, nem fog megfialni :D

2021. jún. 18. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Az allergiával nem függhet össze? Szerintem érdemes felhivni a dokit.
2021. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sokat evett. Én macskámnak eleve valamiért kicsit nagy hasa van,pedig nem dagi :)
2021. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

"ha csak nem a szent lélek ment bele, nem fog megfialni :D"

Macskára nem megy rá a Szentlélek, mert a Szentlélek galamb képében közlekedik, azt meg a macska elkapja és meguzsonnázza.

Szóval hacsak nem azért duzzad a hasa, mert megeszik naponta két-három szentlelket, akkor most a Kaporszakállúnak meg a Szűzmariskának kivételesen nincs köze a dologhoz, és sajnos nem fog Cicamegváltó Cirmoskrisztust sem szülni a macskád.

2021. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy sokat evett, esetleg férges is lehet.
2021. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb, hogy csak jól beevett és azért áll ki kicsit a hasa. Ez teljesen normális és ha csak egy pici változás van, ne stresszelj rá, nincs baja.
2021. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!