Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám csak kandúrkodik,...

A macskám csak kandúrkodik, vagy kezdjek aggódni, hogy beteg lehet?

Figyelt kérdés
Eddig kenyérre kenhető, dorombolós, bújós, béketűrő, épphogy ivarérett, egy éves kandúr cicám odajött hozzám.Egyszer csak elkezdett eszeveszetten nyávogni, már azt gondoltam fáj valamije, majd rámászott a hátamra(guggoltam), és beleharapott a fejembe!Nem tudom, számít-e, de az igazság, hogy épp menstruálok.Most engem nőstény macskának nézett, vagy kezdjek komolyan aggódni, hogy veszett, vagy más baja van??Valakinek bármi hasonló tapasztalat?Egyéb tünete nincs;nem levert, nem bágyadt, nem nyálzik, van étvágya stb.Tudom, hogy vicces is lehet, de a kérdés komoly.Egyébként még 10-12 hetesen az oltásokat megkapta, próbáljuk normálisan tartani, kap féreghajtot, kullancs elleni cseppeket(mondjuk nem sokat ér), de veszettség ellen nem lett beoltva.Viszont szabadon ki-be jarós cica.

2021. jún. 18. 21:10
A kérdező szavazást indított:
A macska veszett lehet
A cica nem tud az ivarérettségével mit kezdeni
A cicának egyéb betegsége van
Más
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem ártana elvinni orvoshoz valamint, ha rendben van egészségileg ivartalanítani.
2021. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába menstruálsz, téged biztosan nem néz nőstény macskának, ez nem lehet az oka. Amúgy egyszeri eset volt és azóta újra normális vagy azóta is furán viselkedik? Mert ha csak egyszeri, akkor az is lehet, hogy csak rájött az 5 perc, mivel azt írod, hogy semmi más tünete nincs. Ha nem, akkor vidd el orvoshoz.
2021. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Érdemes volna ivartalanítani. Neki is jobb, nem verekedik, nem csavarog annyit, nem gyárt kiscicákat. Nektek is jobb meet egészségesebb és kezesebb lesz.

Foglalkozz vele sokat, játsszatok valamilyen pálcás játékkal, simogasd sokat, hogy ne idegenedjen el.

2021. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

"de az igazság, hogy épp menstruálok.Most engem nőstény macskának nézett"


Úristen, mondd hogy szőke vagy b*szdmeg...😂

2021. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem lehetsz túl okos hogy ilyenek felmerültek benned. Ivartalaníttasd, és oltasd be veszettség ellen évente.
2021. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Az aki lepontozott kívánom úgy bánjanak vele, ahogy ők bánnának egy ártatlan állattal. Köszi.
2021. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
12 évesen nem is regisztrálhatnál. Számíthatsz rá hogy törlik a profilodat
2021. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A lány macska is dörgölőzik ember lábához, meg kb bármihez, ha kandúrra vágyik.. Miért ne fordulhatna elő kandúrral is?
2021. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!