Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugyan azon márka más ízesítésű...

Ugyan azon márka más ízesítésű eledele esetén is fokozatosság elve működik?

Figyelt kérdés
Úgy látom ízlik a cicámnak az új íz, ez most diétás kaja nyárra, hogy leadj a maradék felesleget. Ugyan az a márka, de még szagra is teljesen más. Nyílván más márkánál fokozatosan keverném, de inkább ennél is ezt alkalmazom. Ti hogyan szoktátok?

2021. jún. 19. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanígy, ahogy te. Ártani nem árthat.

Nálam most a normál, felnőtt cicáknak való volt sokáig keverve az ivartalanítottaknak valóval, mert minden második rendelésnél nem jutottam hozzá az utóbbihoz, hiány volt belőle. Bár csirkés mindkettő, jobbnak láttam keverni.

2021. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Nem teljesen tudatosan, de mielott teljesen elfogyna az elozo zsak, mar rendelem a kovetkezot, es azt a par kilot beleontom az uj teli zsakba, igy keveredik is, sose volt problema tapvaltasnal.
2021. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Semmilyen tápot nem keverek.

4 fajta van itthon mindig, vetésforgóban megyek körbe, mindennap másikból adok nekik.

Mind a 4 fajtából 1 kilót veszek, ha elfogy, másik 4 fajtát veszek.

Összesen 3 ilyen 4-es van, amiket venni szoktam.

Ők így szeretik, így szokták még.

2021. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!