Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis ártalmatlan cuki kinti...

Kis ártalmatlan cuki kinti cicamicátok milyen horror dolgot művelt már előttetek?

Figyelt kérdés
..én lassan már azon se lepődnék meg, ha beállít egy fél vaddisznóval.

2021. jún. 19. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogott már cinegét, vörösbegyet, patkányt,egeret,pockot.

Nagyon szeretem őt, de utálom ha ,,megajándékoz,, ezekkel a kis állatkákkal. Tudom,ösztön…de hát,na..

2021. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
még gyerekek voltunk tesómmal, ő volt otthon egyedül, és a macska szült, a bejárati ajtó előtt. első alom, és ettől a macska úgy megilletődött, hogy megette az összes kölyköt. tesóm meg 10 évesen végignézte mert nem tudta mit csináljon. mobiltelefon akkor még nem volt.
2021. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyestet is intézett már el? Azon meglepődnék azért.Ott általában a nyest szokott kijönni győztesen.

Amúgy volt ilyen a national geografy műsorán,hogy melyik a 10 legkegyetlenebb ragadozó.És nyilván a nagy vadak is benne voltak...de az élen a házi macska állt :)

2021. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mantis religiosa ***** válasza:
99%
Hozott egy élő egeret, és tanította a kölykeit a technikára.
2021. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez egy ilyen befogadott kandúrka, lehet, kicsit túletetem, emeltem már fel, de kb majdnem besz.tam alatta, olyan nehéz.

Nem tudom ő nyírta-e ki, de olyan nyest forma volt, csak a felét hozta, deréktól felfele...

Szomszéd néninek meg bevitt egy élő patkányt az ágya alá, gondolta jó poén lesz. :)

2021. jún. 19. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
A nagypapám szomszédja nagyon igénytelen, patkány, egér és minden más is van nála. Mikor az anyamacskának kölykei születtek, akkor napi szinten hozta át a szomszédból az egereket a kismacskáknak.
2021. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Felszaladt a falon a kutyák elől.Kiszökött és kerestem sokáig.Aztán egyik nap valami kóbor dög veszettül kint ugatott a az ablak alatt.kidugtam az ablakon a fejem,hogy "wtf?" És a macska kb velem egy magasságban állt a falban.Mint a Pókember.


Miután kint elvolt,jól érezte magát onnantól ki is engedtük,mert nem maradt meg a házban.

Behozott két kiscicát egyik éjjel.Kandúr,ráadásul steril..

Nem tudom honnan szedte őket,de minden esetre onnantól lett 3 cicánk az egy helyett.


Nem sokkal azután egy jól megtermett kakas tetemre jöttem haza.Kicsit csócsálva,hiányosan,de felismertem Rózsika néni Teodor Kakasát.Valami ritka mit tudom én milyen értékes kakas volt.Vettem neki két másikat.


És elköltöztem panelba úgyhogy többet nem mehettek ki.De ott is voltak vicces napjaink.:D


Például kiderült,hogy teraszról teraszra jár Lucillám mert nagyon megszerette a szomszéd nénit.Ha nem engedtem át hozzá akár órákig nyávogott az ablakban.Neki is adtam mikor még egy évre rá elköltöztem onnan is (szomorú,de 6 év elteltével a néni meghalt és Luci a lányához került).


Addigra az első macskám is meglett 14 éves.Elvitte tőlem a szívroham 2018-ban.

Hans még megvan.Ő most 9 éves.

2021. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az enyém még avval szórakozik, hogy felmászik a ház előtti vagy 15 méter magas nyárfára, és onnan néz rám.

Már majdnem hívtam a tűzoltókat, egyszer csak ott állt mellettem.

Másik kedvenc szórakozása, hogy az úttest közepén tisztálkodik, a kukásautót meg már hallom, hogy tolat vagy 60-nal felé.

2021. jún. 20. 08:07
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Fejetlen gyíkok..
2021. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Megfogja élve a gyíkot, és játszik velük. Semmit nem öl meg, mindent élve hoz be a házba, aztán nagy vidáman elengedi és kergeti őket.

Múltkor azt néztük, macska rohan ki a konyhapad alól, sprintel mint egy idióta, azt se tudtuk mi van, majd látjuk, hogy egy kismadár repked a konyhában. Szerencsére meg tudtuk fogni és elengedni. A poén viszont az, hogy a tengerimalacoktól félnek. Mindig elfutnak, ha a malackák elkezdenek totyogni feléjük :D

Egyszer volt egy macskánk, szegénykém már nincs meg. Na őt egyszer az egyik kertszomszéd házának kéményéből láttuk előmászni (?), fogalmunk sincs, hogy csinálta.

2021. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!