Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előkerülhet még élve a macskám?

Előkerülhet még élve a macskám?

Figyelt kérdés
Reggel óta nem találkoztam vele. Kinti-benti cica, udvarról elvileg nem tud kimenni, mert a kerítés macskabiztos, de ettől függetlenül a környéket körbejártam, nem találtam meg. Szomszédokat megkérdeztem és nem látták. Arra is gondoltam, hogy talán beleesett a kútba, de kút meg nagyjából levan fedve, csak egy 15cm lyuk van a szivattyú csövének. Leengedtem egy vödröt és többször megmerítettem, de nem akadt meg semmiben. Szóval ott sincs. A házban, garázsban, padláson mindent megnéztem. Facebookra is kitettem, megosztottam több elveszett állatok csoportban is. Tudomásom szerint sosem volt a telken kívül, nagyon aggódom érte.
2021. jún. 24. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bújhatott be szekrénybe, vagy ilyesmi? Én cicáim nagyon szeretik magukra csukni az eltolható ajtajú szekrényeket, ágyneműtartót is. Pincében is imádnak kolbászolni. Ilyenkor úgy kell hívni őket külön, meg vadászni.
2021. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felmászott egy fára, vagy keresett egy hűvösebb helyet. Én is zártam már be véletlenül a gardróbba szegény cicámat, imádott ott aludni.
2021. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre ne aggódj, az én kinti-benti cicám - mióta ilyen hőség van - egész napra lelécel, és csak akkor kerül elő, ha lenyugszik a nap.

És akkor eszik csak, keveset.

Valahol talán csak hűsöl, ha megéhezik, előkerül.

2021. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Alapvetően három lehetőség van: vagy élve kerül elő, vagy holtan, vagy sehogy. Szerintem meglesz.
2021. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meglesz, az én cicám egyszer napokig nem volt meg, aztán úgy jött haza, mintha egy órája ment volna el :D
2021. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk az egyik macsek fél év után került meg, szóval szerintem meglesz. Ha nincs baja és haza akar menni, akkor meg fog kerülni. Nálunk 5 cica van, mind kinti benti, mennek egész nap mindenfelé, de mivel erre napi 3 autó jár max 20-al, nem fenyegeti őket semmi, és estére mindig hazajönnek, de van, hogy el se mennek. Macskalogika, mindig azt csinálja amihez kedve van.
2021. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámnak két hét volt a távolléti rekordja.
2021. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglett a macsek? :)
2021. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!