Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segített már a macskád lelki...

Segített már a macskád lelki feltöltődésben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, segített már kilábalni depresszióból? Kiegyensúlyozottabb vagy amióta van cicád?
2021. jún. 25. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Baromi idegesítő tud lenni, amellett, hogy nagyon cuki. Ha valaki rossz passzban van, akkor ez nem segít.
2021. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BeefEater ***** válasza:
84%

Volt ilyen macskám, igen. Sosem engedte, hogy sokat simogassam kivéve ha láthatóan rossz passzban voltam. Akkor mindig jött dorombolva.

A mostani nem foglalkozik vele. Neki kell a figyelem és kész :)

2021. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem világéletemben volt cicám, így azt nem tudom, milyen lenne nélküle. De hogy segít, az biztos. Most 2 van, az egyik mindig odajön magától vigasztalni, ha látja, hogy szomorú vagyok.
2021. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Katona Dius ***** válasza:
81%

Nekem 3 van. Az egyik, a legidősebb, ő utcáról van össze szedve. Ő csak akkor jön hozzám oda, ha látja, hogy teljesen paff vagyok. A másik kettő ide született, ők mindig :D

Két éve vannak cicáim. Amióta vannak, sokkal pozitívabb vagyok, ha szar hangolatom van, akkor sem fordulok annyira magamba, mint előtte.

Lehet ebben benne van az, hogy most felelősséggel tartozom valakikért, nem eshetek depresszióba, el kell őket látnom, bármi van is.

De lehet, hogy csak boldogsághormont sugároznak magukból :D

2021. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Csalodast kell okoznom egyeseknek de a macska nem “vigasztalni” megy oda. A macskat nagyon vonzak a negativ energiak amit sugarzunk ha rossz passzba vagyunk.
2021. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

A férjem halála után a cicám segített életben maradni. Ha ő nem lett volna, ma már én sem élnék. Sajnos egy évvel később el kellett altatni. Ennek már több, mint három éve, de még mindig siratom.

74N

2021. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Katona Dius ***** válasza:
79%
Cenerentola47 nincs rosszabb egy szerettünk elvesztésénél. Legyen ember vagy állat :(
2021. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A párom elutazott 2 hétre külföldre, munkaügyben. Teljesen magam alatt voltam akkoriban, és még egyedül is maradtam, gondoltam legalább a cica velem lesz. Hát a nagy lószart, ment csavarogni, csak este jött haza enni, még kevesebbet volt otthon, mint mikor a párom is itthon van. Pedig engem szeret kettőnk közül.


Azóta lett egy lány cica is, be kellett fogadni mert meghalt a gazdája a szomszédban. Ő igényli az ember szeretetét, simogatását, teljesen más mint a kandúr.


De amikor hangosan sírtam, csak a kutya jött vígasztalni, a kandúr akkor is csavargott, a lány cica a radiátoron feküdt, leszarta.

2021. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Két kandúrom van, 8 és 10 évesek, amikor sírok vagy nagyon magam alatt vagyok akkor mindkettő jön bújni. Az egyik dorombol, de annyira hogy szerintem a szomszédok is hallják, simogathatom, tekergethetem, bármit csinálhatok míg meg nem nyugszom. A másik nem mindig dorombol, viszont tapad rám, bújik belém kb, dörgölőzik, a lábacskájával simogatja az arcom, nem igazán engedi hogy én simizzem ilyenkor, ő akar csak engem szeretgetni, szintén addig amíg meg nem nyugodtam. Utána is szorosan mellettem maradnak és figyelnek fél szemmel, persze alvást tettetve :)

Szóval nálam ez van, de biztos macskafüggő ez is.

2021. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Katona Dius, köszönöm!
2021. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!