Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám 3 hetes, anyamacska...

A kiscicám 3 hetes, anyamacska nincs. Szerintem már rá férne egy fürdés, de azt mondták, még túl kicsi hozzá. Ez tényleg így van? Akkor sem fürdethető, ha utána alaposan megszárítom? Nedves ruhával sem szabad áttörölgetni a bundáját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell megfürdetni egy macskát? Ha nagyon piszkos lenne (bár nem tudom egy 3 hetes mit tudja piszkolni amikor még nem is olyan aktív) akkor töröld le egy vizes ruhával.
2010. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vizes ruhával töröld át úgy mintha az anyamacska nyalogatná. Aztán egy szárazzal óvatosan szárítsd meg.
2010. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Két napja már magától is elkezdett üríteni és csak azután kezd el nyávogni, miután már bepisilt. Próbálunk ott lenni minden ébredésénél és a ruhákat is folyton kicseréljük alatta, de még nem tudja magát rendesen megmosdatni. Nem akarom hogy emiatt valami baja legyen de nem is akartam feleslegesen macerálni szegényt, úgyhogy inkább megkérdeztem. Valószínűleg többre megyünk majd a vizes ruhával mint a szárazzal.

Köszönöm a választ.

2010. aug. 26. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet megfürdetni az enyémet 5 hetesen fürdettem meg és 2 hétre beteg majdnem elpusztult pedig az Maine Coon ami elvileg eléggé kemny kötésű :)
2010. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivaccsal mégjobb mosdatni. Én azzal csináltam.
2010. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!