Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félek hogy rossz helyre kerük...

Félek hogy rossz helyre kerük a kiscica?? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van nálunk 5 kiscica aki gazdát keres, egy gazdi jelöt van. Önző vagyok mert félek odaani másnak, félek hogy nem fogják gondozni, hogy rossz sorsa lesz. De mégis ott van az hogy el kell ajándékozni a kiscicákat mert én agam sem tudok ennyit gondozni.
2021. jún. 27. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ismerkedj a leendő gazdival, hogy tudj bízni benne és be lásd, hogy jó helyre kerül. Az anya cicát meg ivartalaníttasd, hogy ne legyen több kölyök.
2021. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

menj el megnézni hova kerül, kinti vagy benti lesz-e

én is így voltam kutyával, mármint hozzám jöttek megnézni jó helyre kerül-e

2021. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha te nem tudsz gondoskodni róluk, nincs jogod a másikat túl mélyen "lecsekkolni". Persze, beszélgetsz vele egy kicsit, lesz egy alapbenyomásod, de ennyi. Én sok állatot befogadtam már, és mindnek jó dolga volt, de sosem mennék bele olyan helyzetbe, ahol különösebben rám akarnának szállni. Persze, egy alap érdeklődés érthető, de nem szeretem, ha egy idegen belemászik a magán szférámba.
2021. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Írjatok örökbefogadási szerződést, amiben meghatározod milyen tartási körülmények közé adod (pl. kötelező ivartalanítás, telken belül tartás) a macskát, és kérj kapcsolattartást, ha az megnyugtat. Ha nem felel meg az elvárásoknak, akkor meg visszaveszed a macskát.
2021. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ez aztán nagyszerű ötlet, így tuti senki nem fogja elvinni a macskákat. Tele az összes hirdetési felület elvihető kölykökkel, ha valaki egyáltalán jelentkezik és annak előadnak ilyen követeléseket, hamar megköszöni és felhívja a következő számot, ahol örülnek ha elviszik a felesleges szaporulatot, nem akarnak még mellé belemászni az életébe is. Ha a kérdezőt valóban ennyire bántja, akkor ivartalanítani kell az anyamacskát és nem lesz több kölyök, tehát ilyen probléma sem. Egyet értek a 3-al, alapbenyomást lehet szerezni, de kb. ennyi.
2021. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!