Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első cicához mi az, amit...

Első cicához mi az, amit mindenképp érdemes beszerezni és mi az, amit felesleges?

Figyelt kérdés
Tál, alomtálca, hordozó az természetes, inkább ilyesmikre gondolok, hogy mennyi játékot érdemes venni, legyen-e kaparó tornya, kosár amibe feküdhet stb. Sokaktól hallottam már, hogy az ő cicájuk ezeket nem is használja, feleslegesen meg nem szeretnék költeni. Illetve milyen egyéb hasznos dolgokat lenne érdemes beszerezni? A ti macskátok miket használ rendszeresen?
2021. jún. 28. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Kaparót a saját érdekedben is vegyél.Nem tudom te hogy vagy vele de én nem akarnék bútorokat cserélgetni csak mert a macska élesíteni akarja a körmét a fáktól a textíliákon át a papír és műanyag dolgokon.És óriási tévedés,hogy ha lecsippentik a körmét akkor nem csinálja.Akkor még jobban csinálja.


Használják,ha rászoktatod.Amint kapar valamit felkapod a kaparófához viszed és oda teszed hogy azon csinálja vagy be macskafüvezed.


Önitató nyárra.Macska méretben 1000-1500ft.Vagy itatókút a macska csak végső esetben iszik álló vízből.Ezért isznak sokszor inkább a folyó csapból.


Nekem ugyan WC-be jár a macska,de cica wcnek kicsiként fedettet vettünk szűrővel.Sokkal jobb,ha bele ürít sincs szaga.Persze bele-bele kell nézni,hogy nincs-e valami benne,de sokkal jobb.Ha nem vagy otthon se szállja meg a beszökött légy az ürüléket.


Ezen felül etetőtálak alá tálca.Gusztustalanul eszik a legtöbb macska.Hiába van tál kiemeli a falatot és a tál előtt rág.Kimorzsál.Nyers etetéseseknek rosszabb.


Így..ennyi.Ezek inkább praktikusnak.

2021. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Kaparót én is szeretnék venni neki, de láttam ilyen falra szerelhető kaparó "táblát", az lehet praktikusabb lenne. Vagy jobb a macskabútor, ahol az oszlopot lehet kaparni?

Alomtálcából fedettet terveztem, viszont önitatóra és tálcára nem gondoltam, ezeket akkor felírom a listára.

2021. jún. 28. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyémek imádják a tornyot, azon élnek kb. 😊 Játékból 1-2 nagy elég, (nálunk az alagút és a ping ping labdás golyópálya a kedvencek), meg mellé sok kisegér (ez fogyóeszköz). Valami macskagyökeres cucc sem árt, megnyugtatja őket.
2021. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!