Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kate Beckinsale macskakínzó?

Kate Beckinsale macskakínzó?

Figyelt kérdés
Instagram oldalán láttam, hogy kegyetlenül kihasználja a macskáját, hogy viccesek legyenek a posztjai. Amit szerintem a macska nem élvez. Lehet nem akar neki rosszat, de én a macska helyében nem örülnék neki ha így bánnának velem. Ki hogy látja? ( Csak meg kell keresni instán Kate Beckinsale oldalát, és ott vannak a videók, meg a fotók. Meg amúgy egy kissé bolondosnak tűnik a művésznő.

2021. jún. 29. 23:06
1 2
 1/13 vantel ***** válasza:
24%

Amíg kaki van van veréb is.

Ne légy veréb,ne nézz ilyet!

2021. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Most ránéztem pár videóra/képre, nem nagyon értem, hogy mire gondolsz... Oké, nincsen a jószágnak annyira örömteli képe, de ha szenvedne, akkor karmolna, próbálna menekülni, stb., ilyet meg nem láttam. Tudsz konkrét példát linkelni?
2021. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2021. jún. 29. 23:21
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Megnézve a linkelt részt, a válaszom egy határozott nem.
2021. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
12%
Hát elég durván bánik vele
2021. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
#3 ez bőőőőőőven nem a kínzás kategóriája.
2021. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Csak a linkelt videó alapján mondom, én is szoktam így hülyéskedni a macskáimmal, nem vágnak hozzá jó képet de tudják hogy ez játék. Plusz ha nem akarná akkor nem hagyná magát még megfogni sem, nem hogy ott marad és “tűri”. Enyémekkel persze nem minden napos ez, de ilyen után ugyanúgy marad mellettem, nem bújik el.

Van olyan macska aki ezeket nem viseli el és van olyan is aki simán.

2021. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Az én cicám táncikálni is szokott, meg persze ugyanígy dobolni is tud. Ha nincs kedve hozzá lerug, csuklónharap, lekever egyet ne aggódj😂
2021. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

[link]

Itt konkrétan lecidázta? 😄

2021. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
ez még nem kínzás de lattam ár olyat, ahol lelocsolják locsolóval, hogy beessen a szobába, na azt a fickot 100x megkéseltem volna.
2021. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!