Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? hasmenése van a...

Mit tegyek? hasmenése van a macskámnak

Figyelt kérdés

múlt héten elvittem állatorvoshoz (1 hete) kapott szurit és gyógyszert,úgy tűnt hogy javul az állapota, de most is még hasmenése van. Mármint kinti-benti cica és mivel jobban volt azért úgy döntöttem hogy csinálhatja kint a dolgát.(általában ott szokta), de ma bentmaradt egész nap, nem akart kimenni és észrevettem hogy még mindig/vagy megint hasmenése van, hogyha minden jól megy hétfőn visszük állatorvoshoz (holnap nem lesz rendelés)


Nagyon félek hogy valami tarós baja van... lehet hogy több napig kellett volna figyelnem hogy javul e az állapota..



#macska #egészség #hasmenés #macskahasmenés
2021. júl. 3. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg rosszul van, vigyétek ügyeletre vagy kérdezzétek meg a dokit, hogy nem vizsgálná-e meg soron kívül, mert nagy a baj.

Arra mindenesetre figyelj nagyon, hogy igyon, hasmenés mellett könnyű kiszáradni, pláne melegben.

2021. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit eszik?
2021. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát lidl-s konzerveket és stb. (tudom hogy nem a legjobak a számára) de amugy kisállatbolti étellel akarom majd nemsokára, már majdnem egy éve ilyet eszik szóval nem biztos hogy ez a baja mivel, akkor már szerintem hamarabb is lettek volna ilyen problémáink.
2021. júl. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!