Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák beleegyeznének az...

A macskák beleegyeznének az ivartalanításukba, ha megkérdeznék őket erről?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 08:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
70%
Igen, ahogy a kutyák is. Ti. nem élhetik ki a természetes ösztöneiket és ez betegségekhez vezet(het). A házunkban lakik egy kutyus, rákos lett és az állatorvos azt mondta, hogy azért, mert nem volt ivartalanítva.
2021. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha láttál már tüzelő, szenvedő macskát... Az bármibe beleegyezne, csak múljon el az a kínzó állapot.
2021. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy jó kérdés. A mi ivartalanított kandúrunk olyan kanos. A nőstények tuti akarnák az ivartalanítást
2021. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
közvéleménykutatást végeztem most, a két évesnél idősebb macskák 64 százaléka igent mondana a kérdésre.
2021. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyertéktek az előzővel, ha láttál már tüzelő macskát...biztosan belegyezne(az sem normális szerintem amit ismerősöm csinált, feldugta neki a ceruza végét), de mindegy is, itt nem is az a lényeg, hogy beleegyezne-e, mert ha nem, akkor is: te mi az istent fogsz csinálni az évente 2x születő kismacska áradattal? Plusz az anyamacskát igen csak megterhelik ezek a szülések, Ha szereted a macskádat és hosszú életet kívánsz neki, akkor ivartalanítod. Nekem úgy tűnik a mienk szeret minket, nem tart szemétnek, mert ezt megtettük vele.
2021. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem irj ki erről egy népszavazást .. De az érintetteket is késztesd szavazásra ..
2021. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
5-ös ez komoly, amit az ismerősöd csinált? Ugye csak vicceltél? ILyet nem is hallottam még. Ez állatkínzás és perverz is :(
2021. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Perszehogy. Én is beleegyeznék ha saját magamról volna szó. 40 F incel
2021. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah
2021. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég értelmesek lennének ahoz, hogy felfogják a kérdést, átgondolják pro-kontra? A nagy többség igen, a kisebbség meg legkésőbb akkor, amikor az első vesztes szaporodási csata után félhullán maradna.

A macskák számára a szex nem egy élvezet.

2021. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!