Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskaeledeleket...

Melyik macskaeledeleket ajanlanatok az alabbi webshopbol?

Figyelt kérdés

Aki szokott zooplusrol rendelni, melyiket veszitek, aminek magas a hustartalma, es a cicanak is izlik? Eddig bolti kajan elt, tipikus Kitekat, Felix, stb, ami mind az atlag kb 4% hust hozza, de valtanek valami normalisra.

A Feringa-t neztem ki elsosorban, van 1-2 egzotikusnak tuno osszeallitasa, de johet meg 1-2 tipp, melyiket probaljuk ki.

Illetve erdemesebb-e tobbfelet rendelni (marka), vagy rendelhetek egybol (kulonbozo izek) egy havi adagot?


2021. júl. 4. 12:32
 1/5 anonim válasza:
41%
Szerintem érdemes több félét rendelni. Macskától függ, valamelyik válogatósabb, valamelyik meg mindent megeszik. Én a vitakraftot csak ajánlani tudom, de az én cicám a shebat is nagyon szereti dee jöhet még purina one is.
2021. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feringa az egyik legjobb választás, pláne ha a közel 100%-os hústartalmú konzervet próbálod. Vam próba csomag, többféle is benne. Amelyik tetszik majd a Cicának, legközelebb abból többet rendelsz. 😊
2021. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 Koszi, a sima alutasakosakat neztem, mert konzervekbol eddig az volt a tapasztalat, hogy annyira nem szereti a cicam, a fele a talban rohad meg, pedig keveset ontok ki neki, plane felbontas utan a kovetkezo alkalommal mar nem jo neki😂 (Pedig van muanyag konzervfedom.) De akkor kiprobalom azt is, hatha a jobb kajabol megeszi azt is.

1 A Purinanak eleg alacsonynak tunik a hustartalma, de mar mashol is olvastam, hogy igazabol csak tul van hypeolva. Sheba-t viszont szoktunk venni, azt szereti :)

2021. júl. 4. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazad van, egy Cicának lehet sok lesz. Hűtőben 1-2 nap a maradék, de utána nem szeretik annyira. Én pici langyos vízzel keverem és úgy kapják akkor. Igaz öten vannak, így a 400g-os elfogy majdnem egyszerre. Az alutasakos feringa nem tudom milyen, azt még nem kaptak. Az alutalkás 100g, de valamiért az nekik nem jött be annyira. (más alutálkást szeretnek).

Purina és agyon reklámozottak (pl. R. C.) nem sokkal jobbak, mint a többi alacsony tartalmú ma már :(

2021. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szàraztàpot is érinti a kérdés, akkor mi pl.: Concept for life-ot (kitten) szoktunk nekik rendelni, teljesen korrekt összetevők + 0 szemét /ár-érték aràny szuper.

Igaz, mellette minden nap kapnak főtt csirke husit+ konzervet is.

2021. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!