Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a névről egy szfinx macskának, hogy Moke/Mók?

Figyelt kérdés

Egyrészt a jelentése szamár, de ilyen kedveskedő, nem komoly beszólásként is szoktál használni...

Másrészt meg ugye egy hagyományos macska az egy szőrmók, de egy szfinxnek nincs szőre, tehát csak egy "mók"... :D



2021. júl. 4. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! A hangzása is jó, a jelentéséről eddig fogalmam sem volt, de ha kedveskedő, akkor rendben van. Amúgy nekem régen tetszik egy ehhez hasonló név, a Móki. Az egy becenév. Szóval nekem a Mók is tetszik, szerintem telitalálat. És igen, a szőrmókból is le lehet vezetni. ;-)
2021. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hangosan felkiáltasz: Pók! legalább odamegy a macska is
2021. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mókás
2021. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem aranyos, de szlengben a füvet is szokták móknak hívni, nehogy rád repüljenek a raszták mikor kiáltod a nevét. :DDD
2021. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én keleties nevét adnék neki
2021. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!