Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszik a macska, mit...

Nem eszik a macska, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beofgadtam egy kóbor cicát, elvittem dokihoz, aki adott neki antibiotikumot. Már jobban van, de nagyon sovány, csontsovány. Semmi normál állatút nem eszik, csak ami folyékony. Sem a sajt, sem a párizsi, semmi nem kell neki, mert gyulladt volt a szája. A vizes májkrémet és a szószt felnyalogatja, de hívni nem fog tőle. Mit adjak neki szerintetek?

2021. júl. 5. 20:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Remélem jobban lesz a cicus. :)
2021. júl. 5. 20:53
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, remélem a befogadottad is,
2021. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Jól van már, csak ez az evés dolog, ami nem nagyon megy. Mindegy, a turmixot megpróbálom, ez jó ötlet volt.
2021. júl. 5. 21:00
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ahogy írták, a macska Béres csepp is nagyon jó, meg a DMGuard! Olyan is van hogy Vetri DMG, de a DMGuard ugyanazt tudja csak olcsóbban. Nekünk is írtak már fel ilyet állatkórházban, visszahozta a macskát az életbe.

Egyébként megkérdezhetem mi a Lidl-ös 50%-osnak a neve? Nem is gondoltam hogy ott lehet kapni jó minőségű kaját, de utánajárnék mert jól hangzik.

2021. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ha jól emlékszem Coshida a neve. Van a kék csomagolásos, az olcsóbb és kevesebb hús van benne (a szósz és alultasakosnak pl ez is jó), és van a bézs színű. Kisebb kiszerelés, az elején fel van tüntetve a százalék nagy számokkal és elég drága. :D Sok hús van benne, a milyeink imádják. Mi csak kiegészítőnek vesszük.


Szerintem ilyen cseppek még nem kellenek, mert mozog, ugrál, szóval megvan, csak az evésre nehéz rávenni. :)

2021. júl. 5. 21:13
 16/25 A kérdező kommentje:
*mieink
2021. júl. 5. 21:13
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! Mindenképpen lecsekkolom a Coshidát :)
2021. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%
Azért írtam a cseppeket, mert ezek étvágyat is csinálnak nekik :)
2021. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

17-es, aztán nem biztos, hogy Coshida, mert a kék tuti az, a bézst meg most nem tudom megnézni, pont nincs itthon. A lényeg, hogy saját márka, szóval a kék Coshida mellett nézd. :)


18-as ezeket csak állatoorvosnál, vagy állatpatikában lehet kapni? Köszi a válaszokat srácok! :)

2021. júl. 5. 21:21
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Online is lehet rendelni őket, én úgy szoktam :)
2021. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!