Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszik a macska, mit...

Nem eszik a macska, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beofgadtam egy kóbor cicát, elvittem dokihoz, aki adott neki antibiotikumot. Már jobban van, de nagyon sovány, csontsovány. Semmi normál állatút nem eszik, csak ami folyékony. Sem a sajt, sem a párizsi, semmi nem kell neki, mert gyulladt volt a szája. A vizes májkrémet és a szószt felnyalogatja, de hívni nem fog tőle. Mit adjak neki szerintetek?

2021. júl. 5. 20:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Az egy terméknél nem éri meg a szállítási költség miatt. :( Inkább egy nagybevásárlásnál. Köszi! :)
2021. júl. 5. 21:25
 22/25 anonim ***** válasza:
36%
Talán a Fressnapfban is van. Béres tuti, azt épp a múltkor láttam ott. A többit nem tudom hogy árulják-e.
2021. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszi, majd ha megyek, mindenképp megnézem. Fressnapfot tudok errefele.


Amúgy hülye vagyok, anyám vett ebből a finom Lidl-ös tápból. Szóval, annak aki keresi, megnéztem: A Bézs az Coshida Pure Taste Premium néven megy, van halas és csirkés, marhásat még nem láttam, de lehet az is van. Nagy százalék van az elején. 60%+


A sima kék, ami jutalomfalatnak és alutasakosnak, vagy konzervnek jó, az meg csak Coshida.

2021. júl. 5. 21:32
 24/25 anonim ***** válasza:

Jobban van azóta a cica?

Egyébként sajnos lehet, hogy még mindig fáj(t) a szája, a fogai. Gyanús jel ilyen szempontból, hogy nem rág még puha húst sem, csak nyalogat.

2021. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Azóta alutasakosat eszik, de szárazat nem :/
2021. júl. 9. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!