Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen már szerinted, ha...

Milyen már szerinted, ha valaki beállít hozzád egy kölyök macskával, hogy ha nem fogadod örökbe, akkor kidobják valahol?

Figyelt kérdés
Már eleve van egy kutyánk, macskánk is, szerencsére elfogadták eddig a kiscicát mindketten... De kicsit erősnek érzem hogy semmi megbeszélés, és csak így ideállítanak...

2021. júl. 6. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A cica ártatlan ebben, de akik hozták, azokat dobd ki az életdből. Végleg, mert megzsaroltak, rossz emberek.
2021. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Töröld őket mindenhonnan, telefonszámukat tiltsd le.
2021. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
A cicát emiatt nem bántanám, viszont akik így beállítottak, azokkal többé szóba nem állnék.
2021. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy előttem írják.
2021. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Marha vicces, ezek a dolgok nem így működnek, én is megharagudnék rá
2021. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

A macskát elvenném és keresnék akkor neki én gazdit (már van 2, plusz egy nagytestű kutya, bőven elég).


Az ilyen idiótákkal meg megszakítanám a kapcsolatot.

2021. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondod, akkor dögöljenek meg, de akkor sem... akkor bedobják a kerítésen. Megtörtént eset.
2021. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7, már jártunk így is! Még régebben
2021. júl. 6. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálnám, de nincs pénzem rá. Nem engedném össze a sajátjaimmal, ki tudja milyen betegségeket hordoz. Dokihoz vinni, tesztelni, addig is külön helyezni valahol... Nem. Nem is akarok több macskát.

Vigyék amerre akarják.

Ha bedobják, vissza dobom. Nálam biztos nem marad. Már rendőrt is hívtam a szomszédra emiatt. Azóta nem dobálgatja át.

2021. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!