Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának honnan szerezhetnék...

Macskának honnan szerezhetnék kötőhártya-gyulladásra szemcseppet?

Figyelt kérdés

Kaptam 4 gyógyszer nevet is, ami ugyan emberi, de használható állaton, de mind vényköteles. Állatpatikában milyet kellene kérni?


Nagy macska, nem volt soha beteg. Ivartalínott, csak a kertbe megy ki. Nem értem.


2021. júl. 6. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos ad receptet miután megvizsgálta.
2021. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Okkal vényköteles, olyat nem akar szerezni.


Annyit tudsz tenni, hogy megkérdezed állatpatikában az adott problémára mit ajánlanak, mondjuk orvosi vizsgálatot nem helyettesíti, de mégis jobb mintha csak úgy vennél valamit.

2021. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
Doki felírja neki de nekem olyan is volt már, hogy felhívtam az állatorvost, hogy kéne megint csepp (már használtuk korábban) de ő épp nyaralni volt és a háziorvosom felírta és kiváltottam. Az elsőt meg állatorvosi recepttel váltottam ki a sima patikában (Tobradex volt amúgy).
2021. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem is ezt mondták, ez az egyik. Elvileg ezt állatoknak és embernek is adják.


Az én állatorvosom is nyaral. Sajnos az én háziorvosom egy szemét, tuti nem írja ki, behazudni meg nem merem, hogy nekem van bajom... Veseelégtelenséggel is elzavart, meg mocskolódik, mit merészelek odamenni, szerintem az mindent elmond, hogy bármit kibírok, mert az a nő pozícióját felhasználva kicsinál... Ez kilőve sajnos.


Állatpatikában, bár az is 40 km, árulnak ilyesmiket?

2021. júl. 6. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Hátha olyan messze van érdemes előtte oda telefonálni, hogy ne menj feleslegesen.
2021. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy árulnak csak hát most az adott helyen ahová mész ők tudják mi van készleten, mit tudnak adni.
2021. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy árulnak állatpatikában is, de ők is csak vényre adhatják oda. Szóval ha vényköteles gyógyszer kell, semmilyen patikában nem tudod kikerülni hogy orvos felírja a cseppet.
2021. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Állatpatikában dolgozik állatorvos, elvileg csak úgy is lehet üzemeltetni. Szóval ott kiadják a vényköteleset is. Már ha úgy ítélik meg gondolom.
2021. júl. 6. 21:40
 9/10 Metionin ***** válasza:
8. Igen akkor ott írnak receptet helyben. Hol laksz amúgy?
2021. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz háziorvost?!
2021. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!