Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fog halni a macskám?

Meg fog halni a macskám?

Figyelt kérdés
Jún. 25.-én volt itt az állatorvos. Féreghajtót adott neki, meg egy injekciót. Macskanáthája van. Ki gyógyulhat belőle? Valami van a légcsövével, nagyon köhög. Meg lehet menteni még? Négy éves még csak.

2021. júl. 8. 15:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Javul qz állapota? A gyógyszerek mellett lehet érdemes vetri dmguardot beszerezni, ez egy immunerősítő folyadék. Viszonylag drága sajnos, de hatásos. Talán javíthat valamit
2021. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

A macskanátha azért kezelhető…

Ha nem javul az állapota hívd ki megint az orvost, de lehet hogy az lenne a legjobb hogyha kocsival bevinnétek egy másik orvos rendelőjébe.

Több szem többet lát…


Meg egy rendelő sokkal felszereltebb, mint egy kijárós orvos, aki általában amúgy is inkább a haszonállatokra van specializálódva.


Ha nincs autótok és csak messzebb van rendelő, akkor érdemes megkérni egy ismerőst, hogy vigyen be.


4 éves még fiatal.

2021. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
DMGuardot tényleg érdemes beszerezni. Nekünk az segített a cicának meggyógyulni.
2021. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Megelőző oltást nem kapott? Pedig az ajánlják mert az ember a ruháján is hazaviheti.

Virus okozza így erre gyógyszer nincs,viszont kialakulhatnak másodlagos fertőzés pl. bakteriális ezt kezelni kell (bőséges szem-és orrváladékozás alakul ki). Sajnos tüdőgyulladás is lehet belőle.

Csodálom,hogy azóta sem nézte meg orvos,érdemes lenne elvinni nem e fertőződött felül. Elpusztulhat igen,de ha meg marad állandó egészségügyi problémái maradhatnak.

2021. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer biztos csak nem most:D

Remélem sok sok évig még élni fog:D

2021. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%
Mi macskanathara mindig napi 2x adunk egy-egy keshegyni acc100at. Eddig mindig segitett.
2021. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
53%
Most nem fog. Enyém télen volt beteg, itt Erdélyben -20 fok alá is esett a hőmérséklet és mivel a házban nem szereti inkább kint a kertben és a környéken ezért a hideget viselnie kellett. Elvittem állatorvoshoz, rá két napra megvolt gyógyulva. Most egész nap lustálkodik, éjjel meg baktat.
2021. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nekünk semmi sem sikerül. Miért pont az én macskám? Nem birnám végig nézni ha dögledezne. Istenem, miért súlytasz engem? Természetesen felhivom az állatorvost, valami antibiotikum kúra kéne neki, nem tudom.
2021. júl. 8. 15:30
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem varni kell a csodara, hanem kezedbe kene venni a dolgokat. Szepen megfogod a macskat, elviszed egy felszerelt, normalis allatorvosi rendelobe ahol ellatjak.

Nagyon bonyolult kerdezo.

2021. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mihamarabbi gyógyulást kívánok a kiscicádnak.
2021. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!