Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gondolati vannak egy...

Milyen gondolati vannak egy cicának?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
De szeretem a halat
2021. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
"Hmm ennék egy kis wiskast"
2021. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
" Macska vagyok"
2021. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

"Hmm, odamegyek a kétlábúhoz puncsolni, hátha ad egy kis jutalmat."

"Igen, ott vakargasd a fülem mögött. Pontosan ott. Abba ne hagyd!"

"De jól néz ki az a cserepes virág, vajon mi lenne ha egészen véletlenül leverném onnan?"

"Doboz! Mivel idetettek egy dobozt, feltételezem hogy ez csak és kizárólag nekem lett hozva, bele is fekszek. Ez mostantól az én váram, és senki nem nyúlhat hozzá. Enyém."

2021. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Az enyémek idejét 95%-ban az alvàs és evés tölti ki ùgyhogy gondolom valami hasonló
2021. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
"Hmmm...most épp alszik...a karmaim szokásosan hegyesek...csak egy mély vágás velük a nyaki ütőeren és kész...áhh, majd máskor, egyelőre még ő adja a kaját."
2021. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Hagyjál békén, mami.

Na , most simogass. Még, ott.

Mi ez a kaja, nem tetszik. Hogy a múlt héten még imádtam? Az már elmúlt!

2021. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom haver, kérdezd meg az egyik környékbeli macskát hogy mizu vele.
2021. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Keresgélj csak, akkor sem fogok előjönni a szekrényből a tiszta ruhák tetejéről! Majd megtalálsz, ha úgy akarom!
2021. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Éhes vagyok. Adjál enni abból a sonkából amit annyira szeretek. Ez annyira finom, kérek még. Bárcsak kintfelejtenéd a tasakot, ellopnám belőle az összes megmaradt sonkát. Fáradt vagyok, aludnom kellene, alszom is. Most szeretném ha nem zavarnátok. Majd ha te alszol akkor én biztosan föl foglak kelteni mert sürgős dolgom lesz és mert nekem szabad. Kipihentem magam, most szét kellene néznem az udvaron, illene már egy egeret fognom hogy lássák hogy hasznom is van. Majd odateszem nekik a küszöbre hadd lépjenek csak bele. Ajjaj, nem kellett volna lepofoznom és összetörnöm ezt a cserepes virágot. Nem baj, ha leszidnak érte majd sértődött fejet vágok, beadom a durcást hogy még ők érezzék magukat rosszul. A szomszéd Hófehérke nagyon jó csaj. Át is megyek hozzá és jól megdugom. A francba, a Hófehérke gazdája meglátott minket, most nagyon mérges. Elbújok a garázsban hogy meg ne verjen. Basszus, rámcsukták a garázsajtót, be vagyok zárva, gazdi segíts, szabadíts ki innen, ígérem hogy most már jó cica leszek! Végre itthon, a saját házamban. Megéheztem a bezártságban, gyorsan ki is markolom a kikloffolt húst a tányérról. Ha szóvá teszik majd úgy csinálok mint aki nem tudja hogy rossz fát tett a tűzre. Finom volt a husi, most szeretgetésre vágyom, vegyél ölbe és simogassál,az jólesik nekem. Meg kiszedhetnéd belőlem a kullancsokat is mert idegesítenek. Így már jól érzem magam. Ugye hogy milyen jó hogy a gazdám lehetsz?
2021. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!