Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskára lehet tenni gps-t?

Macskára lehet tenni gps-t?

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Segítek:írd be a google keresőbe: macska gps
2021. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Minek?
2021. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg igen. Gyakorlatilag, hááát....
2021. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Tenni lehet, ám az hogy meddig marad rajta és hogy hol szedi le magáról már más kérdés.
2021. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen

De ha ilyen nyakörvre biggyesztethetőt raksz, akkor rajta is marad.

2021. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, de nem érdemes. Felkötheti magát a nyakörvvel. Ha lehet, akkor meg amúgy se hagyd mászkálni a macskádat, én speciel elég elpusztult és haldokló macskát láttam már út szélén, meg mindenhol. 8-10 heteset is, és nem tudtam már rajta segíteni, csak simogattam az utolsó 1-2 pillanatban... De ha te szeretnéd mondjuk a saját macskádat elütve látni, ahogy én láttam úgy 6-7 évesen az idióta apám miatt, aki szerint állat csak a kertbe való, és onnan se baj ha kiszökik, akkor engedd ki nyugodtan.
2021. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, csak sajnos elég nagy krumpli méretűek :/ Én is akartam tenni rá, de majdnem akkora mind a feje. Inkább kihagytam.
2021. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!