Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem elérhető már az a...

Miért nem elérhető már az a kérdés ahol azt kérdezték, hogy "Kandúr cicát házilag is lehet ivartalanítani"?

Figyelt kérdés
Tegnap óta figyeltem a válaszokat és most reggel írtam még egy választ rá de mikor meg akartam újra nézni hátha jött azóta más már nem volt elérhető hanem a macskás kérdések oldalra rakott. Szerintem sem volt helyén való a kérdés, de ott azért sokan jó válaszokat adtak nehogy mások is ezzel próbálkozzanak. Mondjuk nem láttam benne semmi szabályszegőt max, hogy kitaláció lehet, főleg mivel semmi megejgyzés nem volt se kereső szavak ahogy ezt is említették ott. (nem a kérdező vagyok, csak egy válaszadó mielőtt már kételkednétek).

2021. júl. 14. 06:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

A hazi ivartalanitas egyenlo az allatkinzassal, talan azert lett torolve. Gondolj mar bele, hogy erzestelenites, altatas nelkul milyen lehet... Egyszer meseltek a nagyszuleim, hogy az utcaban valami barban

R allat a kutya golyoit szedte ki, hogy kikototte valamihez, felemelte a hatso labait es ugy, talan bicskaval. kb mint a kismalacokat, bar en azt is tiltanam ebben a formaban. Lehetne ennek humanusabb modja is.

2021. júl. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez tényleg igaz.

Köszi a választ.

2021. júl. 14. 07:05
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Gyerekkoromban láttam, hogy a malacokat úgy herélték, hogy a hátsó lábainál fogva felemelte egy ember, a másik pedig szemből kivágta az alkatrészeket.


Régen más világ volt, mint most, nem volt lehetőség az altatásra meg nem is igazán érdekelte az embereket.

2021. júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk ezt én sem értem miért kellett törölni, legalább volt rá elég válasz hogy ne és miért ne. Én írtam az egyik hozzászólásban hogy szerintem is csak a napi macskás troll.

Persze gáz, mert ugrasztja a népet ezekkel a kérdéseivel, és gondolom ez a célja, otthon meg röhög hogy a sok ember itt hogy írja egyből hogy jaj nehogy ilyet csináljon. :/

És értem én hogy barbár állat dolog de pont ezért kivételesen jó lett volna meghagyni a kérdést mert sokan írták azt is mennyibe kerül, miért érdemes orvossal stb, szóval a válaszok miatt maradhatott volna, ha gugliban keres valaki a témában legalább kidobta volna ezt is.

2021. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Mert provokatív, nem a kérdezés a cél, hanem az emberek összeugrasztása. Mondjuk ha minden ilyen szart törölnének, eltűnne a gyakori fele.
2021. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen így már érthető.
2021. júl. 14. 08:37
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Persze, a kis ártatlan...te tetted fel azt a kérdést kérdező...
2021. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7.Írtam hogy nem de higgy amit akarsz nem állok le veled vitatkozni...
2021. júl. 14. 08:39
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert ezzel ellehetetlenítik annak a baromnak a szórakozását.
2021. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A malacokat ma is pontosan úgy herélik mint régen. Akkor az miért nem állatkínzás?
2021. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!