Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafű vagy szőroldókrém?

Macskafű vagy szőroldókrém?

Figyelt kérdés

Sima átlagos hosszúságú szőrű cicáim vannak.

Ha veszek nekik macskafüvet amit tudnak rágcsálni akkor is kell szőroldókrém?

Nem szoktak hányni egyébként.



2021. júl. 14. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem garantált, hogy rágcsálni fogják a füvet, de meg lehet próbálni. :) Ha nem öklendeznek szőrcsomót, akkor rendszeresen nem kell nekik adni szőroldókrémet, szerintem.
2021. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk Brit macska van, heti 3× szőroldó pasztát kap (Miamor).
2021. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Füvet nálunk nem eszik. Csak a salátát meg a spenótot. Én adok nekik pasztát. Annyi, hogy a rövid szőrű csak egy borsónyit kap, a hosszú szőrű meg egy ujjbegynyit. De mindennap kapnak.
2021. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalunk csak kikaparta a cica a fuvet es a foldben fetrengett, aztan takarithattam utana a macskat is, meg a lakast is, igy gyorsan elvetettem az otletet :D


Szoroldo pasztat kap, viszont nem mindennap, csak amikor eszembe jut,de hatasos meg igy is. Nem hosszuszoru cicus es naponta fesulve is van, lehet ez is szamit :)

2021. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én eddig nem adtam nekik (1 évesek) mert nem is hánytak soha szőrt meg semmi, viszont olvastam hogy nem jó ha lerakódik a belükben és ezért gondoltam hogy kéne valami akkor mégiscsak

Köszi a válaszokat:)

2021. júl. 15. 10:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!