Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elképzelhető, hogy egy több...

Elképzelhető, hogy egy több orvosos állatkórház nem tud kigyógyítani egy bakteriális fertőzést?

Figyelt kérdés

Toxikus sokk, anyamacska, halott kölykök miatt.

Egyszerűen mintha nem javulna az állapota.

Felesleges ezek után megint oda visszavinni szerintem, de hogy egy rakat orvos van ott, és nem tudják a megoldást...

Adnak neki valami doppingszert, pár napig jól van, aztán kezdődik minden elölről.

Ezek után már tényleg hová vigyem? :(


2021. júl. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Amennyiben Dunaföldvárról van szó, abszolút nem meglepő.

Tapasztalataim szerint a székesfehérvári elég jó, másoktól meg azt hallottam, hogy az érdi még annál is jobb.

2021. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Állatorvostudományi Egyetemen a Kisállat Klinika is mindig jó választás.
2021. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az orvosok tehetnek róla, ha a macska állapota annyira rossz, hogy kb már nem menthető. Az orvosok is emberek és nem istenek, nem tudnak mindent és nem tudnak sajnos mindenkit megmenteni.
2021. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A budatétényi állatkórház vajon jó? Nagyon régen voltam ott, akkor segítettek.
2021. júl. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!