Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tartsam fenn a jó kapcsol...

Hogy tartsam fenn a jó kapcsolatot a macskámmal?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult, hogy pár hónap múlva csak sokkal kevesebb időt tudok majd a cicámmal tölteni.

Hétvégente vele leszek, évente lesz kb. 3-4 olyan alkalom, amikor hosszabban lesz rá lehetőségem, illetve hétköznaponként is lesz pár rövid (1-2 óra) alkalom, de azért mégsem ugyanaz.

A kérdésem lényege, hogy ha vele vagyok, miket csináljunk, amivel úgymond kiengesztelhetem a hiányom miatt, illetve megmaradjon ugyanaz a jó kapcsolatunk?

Nyilván fogok vele játszani, ha az idő engedi, sétálni (szoktunk, szeret). Esetleg ezeken kívül valami?

Bocsi, ha kicsit hülyén hangzik a kérdés...😅



#macska #gazda #cica #Cica gazda #Ember állat kapcsolat
2021. júl. 14. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En elkoltoztem otthonrol, a csaladi cicank maradt anyukamnal a lakasban. Amikor megyek haza latogatni, mindig megismer, bujik, dorombol, nagyon cuki, de igazabol egyaltalan nem viselte meg a hianyom :D

En lezerezni szoktam vele, ha eppen ugy dont, hogy nem alszik vissza, de sokszor inkabb elmegy aludni :D

2021. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Én mindig beszélgetek Mr. Motyesszal. Ha egy vibeon vagyunk, akkor válaszol, sündörgél a lábamnál és megértjük egymást. Ha épp világfájdalma van, akkor nem válaszol, le se szarja a fejemet. Ilyenkor nyugalmat biztosítok neki, hiszen biztos olyan dolgokon gondolkodok, amit a csökött agyam úgy is képtelen lenne felfogni. Amikor Mr. Motyesz professzor visszatér közénk, és megajándékoz a figyelmével, akkor megszeretgetem. Így élünk mi.

(a kis köcsög...)

2021. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megsértődik ezen vagy még jobban fog örülni annak amikor vele vagy. Enyéimmel az utóbbi van, elég összevissza a munkám, ezen a héten minden napot eddig reggeltől estig távol voltam, most jön pár nyugisabb, ilyenkor le se tudom vakarni őket (nem is akarom mondjuk :D)

Mindig nagyon örülj neki amikor hazaérsz, persze nem úgy mintha kutya lenne, de köszönj neki boldog hangon, simizd meg, stb, aztán ha olyan kedve van akkor hagyd hogy bújjon, ameddig csak akar, jutifalat is jó, beszélj hozzá sokat, meséld el neki a napod, ilyesmi :) A szándékot érteni fogja, és ez azért fontos mert így számára is egyértelmű lesz hogy nem akarod elhagyni, de most ez van, és nem tudsz tenni ellene.

Ha alapból jó a kapcsolatotok akkor nem lesz semmi baj, nem felejt el, nem fog kevésbé szeretni vagy ragaszkodni, csak hiányozni fogsz neki.

Már ahogy a kérdést kiírtad látszik hogy minden oké lesz :)

2021. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek!❤️
2021. júl. 15. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!