Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszajöhet még a cicám?

Visszajöhet még a cicám?

Figyelt kérdés
Vasárnap, a nagy vihar után, tűnt el. Ivartalanított, fiú cica. Sajnos a férjem nem engedi benti cicának, ezért van kint a kertben. Kerestem a környéken, de sajnos nem találtam.

2021. júl. 14. 22:17
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
86%
Nem ment enni sem?
2021. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem. Ezt nem lehet megmondani :/
2021. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem 😞 a testvére, ivartalanított lány, itthon van, és olyan furcsán viselkedik, nem találja a helyét. Az a furcsa, hogy egymás közelében szoktak mindig lenni.
2021. júl. 14. 22:22
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
hát én el is válnék...
2021. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Hiányolja gondolom. Van még rá esély... 3 nap telt el. Lehet csak megrémült, vagy mit gondolsz, van esély rá, hogy megsérült? :( Én szorítok!
2021. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Lehet csak nagyon fél és elbújt valahova, esetleg a facebook csoportokba tedd ki a képét, vagy ragaszd ki a környéketeken, hátha befogadta valaki.
2021. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Ne add fel a reményt,keresd!

Oszd meg interneten a fotóját,hátha látta valaki! Lehet hogy elbújt valahová,vagy valaki véletlenül bezárta(pl.a garázsba). A férjed pedig igazán engedhetné hogy néha be menjen... Nekem édesapám nem szereti ha bent van a macska,de ha vihar van akkor pár órára bejöhet. Ha a házba nem engedi be akkor legalább(ha van) a garázsba engedjétek be,legalábbis hagyjátok nyitva résnyire az ajtót.

A régi cicánk is eltűnt,ő nem volt ivartalanítva,sajnos nem találtuk meg,de elhiheted hogy sokáig kerestük...

2021. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Hat en nem mennek vissza hozzad ha cica lennék.
2021. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehetséges,hogy tévedésből befogadta valaki (még nem olvastam a többi kommentet)
2021. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

"Sajnos a férjem nem engedi benti cicának"


Bocs, tudom hogy ez off, de ha az "uradnak" már ekkora hatalma van te feletted, az már rég nem jó egy házasságban.

2021. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!