Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Premiere konzervről vélemény?...

Premiere konzervről vélemény? Vagy spirit of nature? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Jelenleg premiere marhahusos konzervet adok a cicának, elvileg 68% marha van benne, és más állat nincs benne. Ennek lehet hinni?

Vagy van még a dm-ben a spirit of nature, amiben elvileg 75% van, csak az nem volt szimpatikus hogy az első összetevő "vegyeshús", de abban elvileg biztos nincs csirke, mert kifejezetten rá van írva + elvileg hypoallergén - ez nem tudom mennyire igaz.


Szerintetek melyiket vegyem allergiára hajlamos (főleg csirke) macskának? Melyik a jobb minőségű, megbízhatóbb?

Akinek szintén allergiás a cicája, mit vesz?



2021. júl. 15. 01:05
A kérdező szavazást indított:
Premiere (fressnapf)
Spirit of Nature (dm)
12 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
viszont azt nem értem, ha megnézem a spirit of nature konzerv összetevőit, aminek evileg 75% a hústartalma, az összetevőknél az van: Hús és állati származékok 40
2021. júl. 15. 01:20
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez a spirit of nature felejtos, vagohidi szemetbol van, tehat egyebkent se kene adni, de ebben biztos, hogy van csirke, igy duplan kilove.

Premiere konzervnek nem talaltam az osszetevoit, nezd meg, hogy van-e benne csirkezsir, csirkeszarmazek, es hogy pontosan milyen husok vannak benne, mert attol meg, hogy marha van rairva a csomagolasara, semmit nem jelent. Mindig az osszetevoket kell nezni kerdezo es kerulni kell azokat az eledeleket, amik ugy kezdodnek, hogy meghatarozhatatlan allati szarmazekbol van a legtobb.

Szarazat is adsz neki ugye, csak errol most nem volt szo?

Amugy nezd meg a brit care markat, hatha talalsz nektek megfelelo tapot, alutasakosat onnan.

2021. júl. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A Premiere-ben az összetevők (lemásolom sorban a konzervről): 68% marha (tüdő, 15% hús, máj, 5% szív) ásványi anyagok, olajok és zsírok (0,2% napraforgóolaj)

tehát ezek alapján ebben biztos nincsen csirke?

Valamint gabona, szója, cukor, mesterséges aromaanyagok nélkül.

2021. júl. 15. 01:46
 4/13 A kérdező kommentje:
hoppá, a végén írja: nyomokban egyéb összetevőket is tartalmazhat. Ettől kell tartani, vagy ez olyan kis mennyiség, hogy nem számít?
2021. júl. 15. 01:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez igy nem hangzik rossznak. Ki kell tapasztalni, hogy mit bir a macska, ha most is ezzel etetsz es nem lesznek tunetei, akkor maradhat :) De szarazat is adj neki, muszaj ragnia, kulonben tonkremennek a fogai.
2021. júl. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen akkor szerintem ez lesz!:) Szárazzal is etetek emellett, abból a PetBalance hypoallergén tápját kapja, mert csak ebből találtam olyat amiben nincsen allergén csirke
2021. júl. 15. 02:50
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Mind2 a hulladékkal egyenlõ szemét.
2021. júl. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Premiere-re szavazok, azt a mi cicánk is nagyon szereti. Szárazból az Adult Light csirkés verziót nyeli, mint a nokedlit :D Illata is kellemes.


Ugyan az szinte, mint a R.C., csak nincs rajta x% reklám költség.

2021. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor lehet bizni abban, hogy az van benne ami ráírva?

Még a Real Nature-t néztem, 150 ft-al drágább, de az nagyon szimpatikusnak tűnik. Vélemény?

2021. júl. 15. 17:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Böarf
2021. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!